Skocz do zawartości
Belgia.net

Prowizja od wynajmu apartamentu

Rekomendowane odpowiedzi

RuntimeException

Witam,

Jak to jest w Brukseli z prowizja od wynajmu apartamentu. W Polsce troche wolna amerykanka z agencjami i pobieraja od wynajmujacego czynsz czy dwa za posredniczenie w wynajmie apartamentu. Kiedys slyszalem, ze pobieraja nawet od najemcy i wynajmujacego.

Bruksela jaki ma zwyczaj?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Tez rożnie z tym bywa - kiedyś czytałem ze przysłali po roku wynajmu rachunek za  ¨opiekę ¨.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RuntimeException

No no. To rzeczywiście może być interesująco. No nic, trzeba najwidoczniej porozmawiać po prostu z agencją jak coś fajnego człowiek znajdzie. :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RuntimeException

Gdy dojdzie do tego etapu to jasne. Podstawa. Póki co oglądam zdjęcia i umawiam się na ewentualne oglądnięcie. Miałem nadzieję, że na tym etapie treść umowy można odpuścić i skupić się jedynie na walorach estetycznych. No ale skoro różnie to bywa to najwidoczniej lepiej nie odpuszczać. :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Kiedyś i ja chcialem wynająć przez biuro - ale tak kręcili z pokazaniem kontraktu, ze sobie odpuściłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RuntimeException

Ja używam realo.be, tam raczej przeważają agencje z tego co zauważyłem. Jest jakieś lepsze źródło z ofertami nieruchomości do wynajęcia od prywatnych właścicieli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×