fred90

Leuven szkoła jezyka

3 posty w tym temacie

Witam. Chciałem zapytać czy w leuven jest Polska szkoła w której uczą niederlandzkiego lub francuskiego dla dorosłych ? Albo w Brukseli ? Chodzi mi tylko o szkoły w których mówi się po polsku.

Czesc. Jest szkola europol Jana Masiela w brukseli. Tam jest jezyk francuski i niderlandzki. Mam nadzieje ze pomoglam. 

Witaj Fred, już od września 2017 będzie to możliwe w Polskiej Szkole w Leuven. Zapraszam na stronę: polskaszkolaleuven.eu -do zobaczenia. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Dodane przez Effy
      Szukam mieszkania w leuven :) 2 osoby + pies (ułożony nie brudzi nie niszczy) :) 
    • Dodane przez Innenausbau
      witam,
      zatrudnimy 2 monterów poręczy/balustrad, etc. Wymagamy prowadzenia działalności oraz aktualnych dokumentów. Mile widziany bus, własne narzędzia. Praca na terenie Leuven i okolic. Wstępnie zlecenie trwa 18-22.12. Jeżeli pracownicy się sprawdzą, wtedy współpraca będzie miała stały charakter.
      Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
    • Dodane przez praca3290
      Witam,szukam pracy od zaraz.Remonty-wykończeniówka.Tel 0485029427
    • Dodane przez marcin0101
      Dzień dobry.Szukam pracy od zaraz-remonty,wykończeniówka.Tel 0 485 029 427
    • Dodane przez paulaa
      Belgijska rodzina poszukuje pomocy domowej. 
      Praca 5 dni w tygodniu. Pranie, prasowanie, sprzątanie oraz przygotowywanie posiłków.
      Poszukujemy osoby godnej zaufania, dokładnej, energicznej i lubiącej zwierzęta. Wymagany język angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym. 
      Miejsce pracy: Oud-Heverlee (dojazdy we własnym zakresie). Preferowana osoba z Leuven, okolic albo dla której dojazd nie będzie stanowił problemu.
      Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny +48608042289, SMS bądź tutaj w wiadomości :)