Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ala30

nauka jezyka niderlandzkiego Luty 2017

1 post w tym temacie

witam wszystkich:act-up:

czy jest jakas osoba z polski, ktora zaczyna 6.02.17 nauke jezyka niderlandzkiego na ulicy  ruggeveldlaan 471 w antwerpi?

te zajecia sa od13stej do16.15. od poniedzialku do piatku. kurs 1.1 jezyk niderlandzki.

jezeli jest taka osoba to niech sie odezwie jak moze.

zawsze to razniej jak ktos jest z polski a inaczej niz samemu.  podam numer  telefonu jak sie odezwie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Dodane przez katmat
      Dzień dobry,
      Magister filologii niderlandzkiej oferuje lekcje z języka niderlandzkiego (flamandzkiego) przez skype. Zajęcia prowadzę na różnych poziomach, przygotowuję ze słownictwa budowlanego i medycznego. Możliwe są lekcje indywidualne lub w grupach.
      Zapraszam do kontaktu!
      Kasia
      0486572621
    • Dodane przez Touax2016
      Pracodawca wyslal mnie na badania lekarskie w godzinach pracy oczywiscie w Belgii.Za ten  dzien nie dostalem wynagrodzenia.Czy nalezy mi sie wynagrodzenie poniewaz byly to badania zakladowe i w godzinach  pracy oraz czy nalezy mi sie zwrot kosztow dojazdu do innego miasta.W innch krajach jak pracowalem normalnie mialem platny dzien.Niewiem jak to jest w Belgii.Prosze o odpowiedz najlepiej z podpopra prawna.Pozdrawiam.
    • Dodane przez swierk
      Witam. Szukam pracy najchętniej w zawodzie wraz z zakwaterowaniem. Jestem z żoną i zależy nam na wspólnym zamieszkaniu a żonie na jakiejs innej typowo kobiecej pracy w pobliżu. Mamy auto i mówimy dobrze po angielsku. Aktualnie jestesmy w Holandii w okolicy Eindhoven.
      Piotr tel: +48600294362
    • Dodane przez Fasada_pl
      Poszukuje murarza do klinkieru z doświadczeniem
      stawka 17 euro/godz
      system rozliczeniowy - tygodniowy
      Duża ilość godzin
      Zapewniam zakwaterowanie 
      praca przez cały rok
      Zapraszam chętnych i ambitnych do współpracy.
      +48794488933
    • Dodane przez MarekLam
      Szukam pracy jako pomocnik budowlany i nie tylko.Szybko się uczę,nie piję, punktualny i sumienny.Proszę o kontakt pod numerem telefonu+48608143300
      Gdybym nie odbierał, proszę o SMS lub sygnał, oddzwonię.
      Pozdrawiam.