Skocz do zawartości
Belgia.net

Rejestracja numeru na kartę

Rekomendowane odpowiedzi

Pier

Byłem dziś w Bastogne,Arlon i Andenne w tzw.Tureckich sklepach i rozkładają ręce.Może ktoś ma dokładny adres na rejestracja karty sim Lyca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tordis

Dzwoniłam dziś na infolinię Lyca mobile, odpowiedzieli mi, że mamy czas do końca kwietnia na zarejestrowanie karty. Czasami są to rozbieżne informacje, bo miesiąc temu twierdzili,że do końca czerwca. Może komuś się przyda informacja,że ja zarejestrowałam dziś kartę Lyca w Brukseli na Av. Eudore Primez 4 1040 Etterbeek, tuż przy La Chaisse. Za usługę liczą 5 euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DamianosPolska

Witam dziś 28 maj 2017r. byłem zarejestrować kartę SIM ( pre paid ) LYCA-MOBILE BE. w BELGII. Musiałem pojechać do Antwerpii na ulicę Oudeleeuwenrui nr. budynku to 4. Jest to adres na GPS wbijasz i jedziesz. Jest to sklep nocny NACHT WINKEL Lyca Mobile  duży szyld nad skleprm na rogu ulicy. Trafisz bez problemu, gość ogarnięty zeskanuje dowód poczekasz 5minut i gotowe. Wydatek rejestracji SIM to 5euro. Sklep jest rejestrowany i ma pozwolenie na robienie takich rzeczy. Pozdrawiam wszystkich od LIER i okolic to najbliższy sklep gdzie można bez problemu zarejestrować kartę. Jest też parking dla zmotoryzowanych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
martynsztajn

Rejestracja karty sim odbywa się bezgotówkowo. Wy ,którzy zapłaciliście im za to, zostaliście oszukani. Apropo rejestracji Lycamobile, jeżeli szukacie sklepu gdzie wam zarejestrują kartę to wystarczy na ich stronę wejsć i zobaczyć ... W większości sklepiki ,które mają szyldy Lycamobile to robią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25
9 godzin temu, martynsztajn napisał:

Rejestracja karty sim odbywa się bezgotówkowo. Wy ,którzy zapłaciliście im za to, zostaliście oszukani. Apropo rejestracji Lycamobile, jeżeli szukacie sklepu gdzie wam zarejestrują kartę to wystarczy na ich stronę wejsć i zobaczyć ... W większości sklepiki ,które mają szyldy Lycamobile to robią.

No skoro nikt tego nie kontroluje to sobie biorą 5e od karty. Nie zapłacisz to Ci nie zarejestrują. A lepiej zapłacić te marne 5e i mieć zarejestrowaną kartę niż latać i szukać miejsca gdzie ci za darmo zarejestrują a takich miejsce próżno szukać.. Napisz jak znajdziesz sklep gdzie rejestrują za darmo, pewnie niektórzy podziękują za takie info. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asha

Dla tych co mieszkaja w Gent i okolice - ja zerejestrowalam ortel w tym duzym kiosku international press store na rogu ulic rooigemlaan i brugsesteenweg, z lyca pewnie tez nie bedzie problemu, zadnych oplat nie bylo.

Edytowane przez asha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ministrant

gdzie mozna zarejestrowac lyce w bxl? nie w kazdym sklepie ze strony da sie to zrobic :)

Edytowane przez ministrant

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×