Skocz do zawartości
Belgia.net

9 Czerwca, Czy Urzędy I Banki Są Czynne?

Rekomendowane odpowiedzi

Klapek

Witam.

Nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, za błąd przepraszam.

Nie wiem jak to wygląda z urzędami i bankami ale ja, jako pracownik fizyczny na budowie dnia 9 czerwca mam dzień wolny.
Jako iż pracuję ciągle do 17 nie mam kiedy odwiedzić banku, a chciałbym kilka spraw powyjaśniać. I tutaj moje pytanie, czy banki będą otwarte 9 czerwca? Orientuje się ktoś?
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Witam.

Nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, za błąd przepraszam.

Nie wiem jak to wygląda z urzędami i bankami ale ja, jako pracownik fizyczny na budowie dnia 9 czerwca mam dzień wolny.

Jako iż pracuję ciągle do 17 nie mam kiedy odwiedzić banku, a chciałbym kilka spraw powyjaśniać. I tutaj moje pytanie, czy banki będą otwarte 9 czerwca? Orientuje się ktoś?

Pozdrawiam

tak sa zamkniete ,skoro jest swieto urzedowe to wszystko pozamykane ;nawet duze sklepy bo tez tam pracuja ludzie i poprostu tak jak ty maja wolny dzien,na chwile dla rodziny 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

Witam.

Nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, za błąd przepraszam.

Nie wiem jak to wygląda z urzędami i bankami ale ja, jako pracownik fizyczny na budowie dnia 9 czerwca mam dzień wolny.

Jako iż pracuję ciągle do 17 nie mam kiedy odwiedzić banku, a chciałbym kilka spraw powyjaśniać. I tutaj moje pytanie, czy banki będą otwarte 9 czerwca? Orientuje się ktoś?

Pozdrawiam

tak sa zamkniete ,skoro jest swieto urzedowe to wszystko pozamykane ;nawet duze sklepy bo tez tam pracuja ludzie i poprostu tak jak ty maja wolny dzien,na chwile dla rodziny 

 

a co do banku mozesz sie umowic w sobote z pracownikiem banku na spotkanie ,bo w wielu bankach jest taka mozliwosc lub po godzinach pracy tez np w banku fortis jesli masz wazna sprawe umowisz sie z pracownikiem banku inwidualnie nawet po 17 h lub w sobote,poprostu zadzwon lub wyslij email z zapytaniem o takie spotkanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×