Skocz do zawartości
Belgia.net

Kolczyki Dla Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Meggi

Witajcie, może ktos jest zorientowany w temacie - chciałabym założyc mojej 16- miesiecznej córci kolczyki. W zwiazku z tym gdzie kupic takie małe lecznicze kolczyki oraz gdzie przekłuć Małej uszki? Dziekuje za podpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonaMii

Przeważnie w każdym zakładzie jubilerskim można przekuć uszy i tam mają te lecznicze kolczyki. Mojej córce przekuwałam jakieś pół roku temu i za wszystko zapłaciłam 10e

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
labela1

Ja przebijałam w Polsce u kosmetyczki. Proszę poprosić, żeby Panie na 2 pistolety od razu przekłuwały. Maja miała 5 miesięcy jak przekułam jej uczy i nawet sekundy nie zapłała. Do tej pory (ma 10 miesiecy) jest wszytsko w porządku,

Najwazniejszy jest profesjonalizm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalie

W zakladach jubilerskich owszem przekluwaja za darmo  ,ale od razu trzeba kupic kolczyki zlote a "lecznicze" to nic innego jak stal nierdzewna  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonaMii

Ja nie kupowałam złotych,Pani z zakładu jubilerskiego powiedziała że najpierw muszą być te lecznicze więc je założyła córce i jak pisałam wyżej kosztowało to 10e

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leenka

ja przebijalam corce uszy jak miala  nie cale  3 miesiace  dostalam lecznicze na niby 2 tygodnie( pani proponowala mi zlote ale moja corka dostala na chrzest) po tygodniu zmienilam na zlote i wszystko bylo ok zero ropienia itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×