emilos

Internet Lyca

9 postów w tym temacie

Witam. Pomóżcie z tymi kodami na Neta wszystko niby było ale nic konkretnego .chce wykupić jakiś pakiet na Neta by posiadać w sieci lajka telefon Sony z 3 android. Wykupiłem jakiś kodem kasę pobrało niestety niema Neta. Pomoże ktoś jak to zrobić krok po kroku. Z góry dziękuję 

Trzeba zadzwonic na infolinje i powiedziec im ze wykupil pan pakiet i nie ma pan iternetu,oni wyedy zapytaja jaki pan ma model tel i wysla woadomosci konfigoracyjne i po tym powinien internet dzialac.nr 080049811

Albo odnaleźć na forum temat o internecie w Lyce , a tam jest link do filmiku jak ustawić sobie samemu internet krok po kroku..

Dobra. Jest. Dziękuję. Filmik do  ustawień jest normalnie na YouTube ,,lycamobile setting Belgia,,  pozdrawiam 

wykupilem internet jeden pakiet 600mb za 5euro i drugi 3gb za 10 euro. lecz wykorzystalem to szybciej niz w 30 dni. i teraz nie moge kupic znow :( jak zdezaktywowac te kody? lub moze znacie jakis pakiet ktory moge wlaczyc jeszcze w tym czasie? bardzo pilne :D 

Witam , mam problem z pakietem na darmowe minuty , sms i internet 2 gb . Czy mógłby ktoś podać mi jakiś pakiet w którym znajduje się wszystko ? dziękuję za pomoc 

Na infolini odbieraja Ciapaki...i nakrecaja a wiadomosci konfiguracyjnej i tak nie przysylaja..najlepszy sposob filmik na youtube...z marka jaki masz telefon...*137*2004#jest to kpx za 29 e na miesiac 3000min w belgi...1000 do uni i 15gb...wedlug mnie najlepsza opcja.. pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się