Skocz do zawartości
Belgia.net

wyprzedaze sklepowe/outlety itp.

Rekomendowane odpowiedzi

nowekonto

Mam pytanie odnosnie wyprzedazy(nie soldow) sklepowych. mianowicie wiem, ze co kilka miesiecy w roznych miejscach sa organizowane wyprzedaze. mialam kiedys stronke z informacjami na ten temat ale nie moge tego teraz znalezc. Bylam np na wyprzedazy butow (geox,diesel,converse) w Schoten(obok Antwerpii), ostatnio w Kontich wyprzedaz porcelany 1e za 1kg :D

slyszalam o wyprzedazach ciuchow w Gent w jakims magazynie (guess,Tommy Hilfigher, Diesel, Replay itd). sa tez regularne wyprzedaze z magazynow SCAPA... Pytanie...skad o nich wiedziec...? ja sie dowiaduje od znajomej, ktora dostaje info na maila, a moze Wy tez wiecie o jakis wyprzedazach/akcjach/ stalych outletach? Moze informujmy sie na forum jesli ktos cos wie...? Wiem, ze wiecie bo bedac tam, na okraglo slyszalam Polakow, bylo ich tam chyba najwiecej sposrod wszystkich obecnych :) daaaajcie znac!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Legalnie wyprzedaze (solden) sa 2 razy do roku (lipiec i styczen),takie glupie tu prawo. Inne przeceny to kombinacje danego sklepu i pewnie takie info rozchodzi sie poczta pantoflowa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

Legalnie wyprzedaze (solden) sa 2 razy do roku (lipiec i styczen),takie glupie tu prawo. Inne przeceny to kombinacje danego sklepu i pewnie takie info rozchodzi sie poczta pantoflowa

wiem o soldenach itd dlatego moje zapytanie dotyczy raczej tych przecen ktore rozchodza sie poczta pantoflowa ;)

czasem w gazetach sa informacje o np likwidacji jakiegos sklepu lub przeniesieniu go w inne miejsce i stad wyprzedaz.

wyprzedaz butow w Schoten nie dotyczyla konkretnego sklepu, byl to zbior butow roznych marek z roznych sklepow wiec raczej nie chodzi tu o kombinacje danego sklepu itp...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Legalnie wyprzedaze (solden) sa 2 razy do roku (lipiec i styczen),takie glupie tu prawo. Inne przeceny to kombinacje danego sklepu i pewnie takie info rozchodzi sie poczta pantoflowa

nie Olu, to nie sa kombinacje, tylko po prostu sa sklepy ktore wykupily towar ze sklepow ktore splajtowaly... w BXL jest kilka takich, rue des Bassins na Anderlechcie np....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Evake wiem,ze sa rozne wyprzedaze o roznych porach roku,jednak normalny sklep wg belgijskiego prawa ma prawo do soldow 2 razy do roku i 2 razy tzw pol soldow,bo tak sobie ustalilo Unizo.Oczywiscie wg mnie idiotyczne przepisy,bo Belg cwany i pojedzie na wyprzedaze (caloroczne) chocby do Mastricht.Wkurza mnie w Belgii handel i lobbing Unizo i im podobnych,bo przez to ciagle brakuje tu normalnych centrum handlowych.W BXL juz od 7 lat blokuja budowe 2 takich galerii handlowych.Miejmy nadzieje,ze budowa tej w Vilvoorde wkrotce ruszy (ma byc jedna z wiekszych galerii handlowych w Europie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

w  najblizszy weekend tj. 11-13kwietnia i 16-20 kwietnia bedzie wyprzedaz w Gent- ubrania/buty/torebki/portfele (m.in. G-Star RAW, Hilfiger Denim, Guess, Superdry, Armani Jeans). jesli ktos jest zainteresowany to moge podac namiary ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ona3968

Izum poproszę o namiary.

 

w  najblizszy weekend tj. 11-13kwietnia i 16-20 kwietnia bedzie wyprzedaz w Gent- ubrania/buty/torebki/portfele (m.in. G-Star RAW, Hilfiger Denim, Guess, Superdry, Armani Jeans). jesli ktos jest zainteresowany to moge podac namiary ;)

ja tez bardzo prosze o namiary z  gory dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

 

Izum poproszę o namiary.

 

w  najblizszy weekend tj. 11-13kwietnia i 16-20 kwietnia bedzie wyprzedaz w Gent- ubrania/buty/torebki/portfele (m.in. G-Star RAW, Hilfiger Denim, Guess, Superdry, Armani Jeans). jesli ktos jest zainteresowany to moge podac namiary ;)

ja tez bardzo prosze o namiary z  gory dziekuje

 

musicie mi podac swojego maila na priv. bo trzeba sobie wydrukowac zaproszenie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
emilia853

 

 

Izum poproszę o namiary.

 

w  najblizszy weekend tj. 11-13kwietnia i 16-20 kwietnia bedzie wyprzedaz w Gent- ubrania/buty/torebki/portfele (m.in. G-Star RAW, Hilfiger Denim, Guess, Superdry, Armani Jeans). jesli ktos jest zainteresowany to moge podac namiary ;)

ja tez bardzo prosze o namiary z  gory dziekuje

 

musicie mi podac swojego maila na priv. bo trzeba sobie wydrukowac zaproszenie ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
soltys

Witam. Pytanko troszkie podobne. Czy wie ktoś o jakiś magazychach w Mastricht w których mozna kupić różności za niewielkie pieniądze. Słyszałam że takowe są ale niewiem gdzie, bardzo proszę jeżeli ktoś ma jakieś namiary o podanie adresów. Z góry dziękuje Dziękuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Może orientujecie się kiedy ruszają letnie wyprzedaże w sieciówkach?

W tej chwili przeceny sa w HM, CA itp

Przynajmniej na Woluwe Shopping ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Tak,ja dziś w H&M się obkupiłam dla siebie i dzieci   :D Przeceny takie jak na soldesach, bo H&M nigdy nie robi przecen typu 30%,50%,... tylko 5,7, 10,15,...euro . A będąc dziś na City 2 widziałam wywieszki ,że sklepy, nie wiem czy wszystkie, są otwarte 29.06 i 06.07 to są niedziele.Muszę to sprawdzić  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Tak,ja dziś w H&M się obkupiłam dla siebie i dzieci   :D Przeceny takie jak na soldesach, bo H&M nigdy nie robi przecen typu 30%,50%,... tylko 5,7, 10,15,...euro . A będąc dziś na City 2 widziałam wywieszki ,że sklepy, nie wiem czy wszystkie, są otwarte 29.06 i 06.07 to są niedziele.Muszę to sprawdzić  ;)

 

Świetnie! W takim razie zajrzę dzisiaj do h&m i c&a. Dzięki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×