Skocz do zawartości
Belgia.net

Kredyt Na Mieszkanie Co Gdzie Jak Itp..

Rekomendowane odpowiedzi

iruka

Część jestem samotna mama i chciałabym uzyskać kredyt na mieszkanie w bxl ( myślałam o kredycie wspólnym wraz z moja mama) tylko niewiem gdzie się udać najlepiej o niego gdyż mówią ze w ing kbc jest wys % . Jakie także są papiery potrzebne oraz jaki wkład swój jest potrzebny na notariusza itp . ,jakie jeszcze są kpszta prócz notariusza ? Ktoś z was moze potafi mi pomoc to wszystko ogarnąć ... ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Jesli jestes samotna matka mozesz stqrac sie o kredyt socjalny z agencj" fonds du logemant" (nie wiem czy dobrze napisalam) Potrzebujsz 10% wartosci mieszkania jako wklad wlasny na oplaty notarialne. Dochodza do tego ubezpieczenie kredytu i inne ubezpieczenia. Odnosnie dokumentow to nie pomoge bo ja bralam z AXA. Wpisz sobie na ich strone i tam masz wszystko napisane co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iruka

Znajomi mi mówili ze w socjalnym kredycie teraz podnieśli % i się niebardzoplaca niewiem czy to prawda czy też nie czy istnieją jakieś banki z niskim % oraz mam pytanko o notariusza podobno pierwszy zakup mieszkania jest niski proce t u notariusza ze niemozr więcej brać niż 5 % od mieszkania tylko trzeba mu powiedzieć ze pierwsze zakup i jest tak w prawie napisane czy to wszystko prawda ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Ja kupowalam pierwszy dom we VL. Pani z agencji immo obliczyla nam wszystkie oplaty uwzgledniajac znizki i wyszlo +- 10% na oplaty notarialne. Pierwsza rate w czeku w momencie podpisania umowy i reszte u notariusza przy podpisaniu ostatecznej umowy. Ta reszte dostaniesz dokladnie wyliczona w pismie od notariusza. Dlatego nie mozesz sprzedac ani wynajac zakupionej nieruchomosci przez trzy lata inaczej trzeba bedzie zwrocic ta "znizke"  

Edytowane przez nielotol

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
abu

Hej a czy ktoś kozystal z pomocy"courtier credit" chodzi mi o kogoś kto zajmuje sie wyszukaniem najbardziej oplacalnej oferty kredytu?moze macie kogoś sprawdzonego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iruka

Znacie kogoś kto byli pomógł z językiem i kredytem aby tam pochodzić zemna jako tłumacz ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adana

Znacie kogoś kto byli pomógł z językiem i kredytem aby tam pochodzić zemna jako tłumacz ...

Braliśmy kredyt w banku record na procent 3.9. Jak chcesz mogę ci dac tel na proc do pana który ma swój oddział w domu i u niego braliśmy właśnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
roman

 

Znacie kogoś kto byli pomógł z językiem i kredytem aby tam pochodzić zemna jako tłumacz ...

Braliśmy kredyt w banku record na procent 3.9. Jak chcesz mogę ci dac tel na proc do pana który ma swój oddział w domu i u niego braliśmy właśnie.

 

witam.konto tez mieliscie w tym recordzie czy w innym banku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
monika.m

my też mamy w record i faktycznie niski procent Nie mieliśmy tam konta wcześniej Też załatwialiśmy u pana co ma biuro w domu na Anderlechcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
roman

my też mamy w record i faktycznie niski procent Nie mieliśmy tam konta wcześniej Też załatwialiśmy u pana co ma biuro w domu na Anderlechcie

witam.czy moglbym prosic o jakies namiary na tego pana?na priv najlepiej.dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
monika.m

 

my też mamy w record i faktycznie niski procent Nie mieliśmy tam konta wcześniej Też załatwialiśmy u pana co ma biuro w domu na Anderlechcie

witam.czy moglbym prosic o jakies namiary na tego pana?na priv najlepiej.dziekuje i pozdrawiam

 

wysłałam panu na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxim

my też mamy w record i faktycznie niski procent Nie mieliśmy tam konta wcześniej Też załatwialiśmy u pana co ma biuro w domu na Anderlechcie

witam, można prosić o namiar? :)

dziękuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
spokoo

witam ,w  ktorym  banku mozna  dostac  kredyt  na zakup mieszkania plus  notariusz .wiem  ze  ing  daje  na  niski  procent ale  tylko  na  zakup  mieszkania.pozdrawiam  i  milego  dnia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
roman3oo

My braliśmy w bnp paribas fortis, na dom+remont i na notariusza niewielką część bo mieliśmy troche wkładu własnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Jak masz dzieci to probuj z tzw kredytem socjalnym.Jak nie,to pochodz po wszystkich bankach i agencjach i popros o propozycje, tylko,zalezy od twojej sytuacji profesjonalnej,obecnie nawet urzednikom ue eurokreta robi problemy z kredytem na 110%.Ale moze umow sie z nimi? http://www.eurocreta.be/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
justynamio

Znacie kogoś kto byli pomógł z językiem i kredytem aby tam pochodzić zemna jako tłumacz ...

Braliśmy kredyt w banku record na procent 3.9. Jak chcesz mogę ci dac tel na proc do pana który ma swój oddział w domu i u niego braliśmy właśnie.

Czy moglabym poprosic o namiary do tego pana...dziekuje z gory

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×