Skocz do zawartości
Belgia.net

Jak zdobyc karte

Rekomendowane odpowiedzi

SuperGwiazda

Czesc,
wlasnie trwaja moje przygotowania do wyjazdu do Belgii.
Bardzo zalezy mi aby miec belgijski numer juz od wyladowania na miejscu. Czy jest jakis sposob aby zamowic startowke do Polski? Operatorzy wysylaja karty SIM free, ale raczej w granicach kraju? Pomozecie jakos?

cat.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PIotr84

Wydaję mi się że możesz użyć karty Lyca skoro mają darmowe rozmowy międzynarodowe ? ale sam tego nie używam więc jak się mylę to niech ktoś poprawi....

a tu na miejscu się rozejrzysz którą sieć byś wolała.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Kupisz sobie kartę na lotnisku i już... Lyca być może i działała by ale to z tymi darmowymi rozmowami to jak się orientuje działa tylko wtedy gdy ten do kogo dzwonisz też ma Lycę..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marekbr

więcej niż 2 gb nie dostaniesz. Cena 10€ za 2gb. Z tego co pytałem ludzi biedę maja straszna z Internetem na telefonie. Pozostaje jeszcze Internet bez limitu ale tylko 2 firmy go dostarczają i chyba musisz miec mieszkanie bo nie ma internetu na kartę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Aj tam Aj tam.. Jeżeli zależy Ci tylko na necie to polecam lekturę : http://www.lycamobile.be/en/bundle?id=1

Masz nawet 15Gb za 25 E jeżeli aż tyle ci potrzeba..

Są tam też pakiety z internetem i minutami, ja np korzystam zazwyczaj  z pakietu za 20e z minutami i netem i mam 1000 minut do wszystkich w Belgii na kom i dom i do Pl na kom i dom a do tego 5 Gb neta.. Chyba tu w Belgii nie ma nikt lepszej oferty w tym temacie, jeżeli chodzi o dzwonienie w be i do pl + net..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PIotr84

Pamiętaj tylko że internetu z Lyci możesz używać tylko w telefonie, tzn jeżeli chciałabyś użyć telefonu jako mobilnego hotspotu żeby przeglądać strony np na laptopie to nie będzie działało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marekbr
17 godzin temu, Mike25 napisał:

Aj tam Aj tam.. Jeżeli zależy Ci tylko na necie to polecam lekturę : http://www.lycamobile.be/en/bundle?id=1

Masz nawet 15Gb za 25 E jeżeli aż tyle ci potrzeba..

Są tam też pakiety z internetem i minutami, ja np korzystam zazwyczaj  z pakietu za 20e z minutami i netem i mam 1000 minut do wszystkich w Belgii na kom i dom i do Pl na kom i dom a do tego 5 Gb neta.. Chyba tu w Belgii nie ma nikt lepszej oferty w tym temacie, jeżeli chodzi o dzwonienie w be i do pl + net..

a jak się pytałem o Internet to mi mówili ze 2 gb max:( w takim razie przepraszam za wprowadzenie w blad.

 

 

2 godziny temu, PIotr84 napisał:

Pamiętaj tylko że internetu z Lyci możesz używać tylko w telefonie, tzn jeżeli chciałabyś użyć telefonu jako mobilnego hotspotu żeby przeglądać strony np na laptopie to nie będzie działało.

jak to nie można używać jako hotspota? A jakbym np wziął router na kartę sim i ja wpial do laptopa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×