Skocz do zawartości
Belgia.net

cena kawalerki

Rekomendowane odpowiedzi

marekbr

witam.

chciałbym się zorientować za jaka cenę można znalezc kawalerkę tj pokój z kuchnia + jakas mala lazienka. A także żeby byla chociaż lekko umeblowana tj lóżko jakas prosta kuchenka lodowka i powiedzmy szafa. Czyli ogólnie podstawowe rzeczy.

gdzie? Gdzies pomiędzy Antwerpia a diestem. To na prawdę nie ma znaczenia. Może to być nawet jakas mniejsza miejscowość.

i ostatnie pytanie. Czy zawsze jest kaucja? Czy można się umówić np na zapłacenie kaucji po 1szym miesiącu? Oczywiście czynsz za 1szy miesiąc byłby oplacony z góry. Chodzi mi tylko o kaucje.

dziekuje za wszelkie odpowiedzi i jezeli napisałem w złym miejscu bardzo proszę o przeniesienie go do odpowiedniego dzialu. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Peter1

Bedziesz musial zaplacic okolo 500 € miesiecznie + oplaty jesli chodzi o kaucje to zapomnij zeby ci ktos poszedl na reke najmniej bedziesz musial zaplacic 2 miesiace plus miesiac wynajmu czyli 1500 na start najlepszym wyjsciem jest wplacenie na nowo otwarte konto w twoim banku i podpisania umowy ze nikt nie moze wycofac kaucji bez zgody drugiej osoby nie dawaj nikomu kasy do reki bo to bedzie ostatni raz kiedy ja widziales i czytaj uwaznie umowy sa myki tego typu majac umowe na 3 lata ze jak bys chcial wczesniej dac wypowiedzenie oczywiscie wypowiedzenie to jest okres 3 miesiecy bedziesz musial zaplacic kare i kary sa wysokie nie daj sie zrobic ja to przeszedlem belgus jest gorsza . niz polak mam nadzieje ze ta odpowiedz bedzie ci pomocna 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marekbr

Dzieki za odpowiedz. Bardzo wiele mi wyjasnila. Ale mam jeszcze pytanie. Czy do zalozenia konta nie potrzebuje meldunku tutaj? A jezeli tak to co w takiej sytuacji zrobic?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×