Skocz do zawartości
Belgia.net

MELDUNEK W BELGI

Rekomendowane odpowiedzi

AngelikaKuna

Witam

Chciałabym zapytac czy bedac zameldowana w polsce zamelduje sie w belgii z synkiem to sa jakies konsekwencje tam jakby dwoch meldunkow? Maz na a1 wiec nie moze a chodzi o wynajecie mieszkania.. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Niby w PL powinna sie Pani wymeldowac - ale przeciez tu jest tylko meldunek czasowy ( bo przeciez nie ma Pani obywatelstwa ) wiec nie powinno byc problemow.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MEDIEVIL

Witam nikt Ci nie wynajmie mieszkania bez meldunku (chyba ze do lapy ale to juz twoj problem) a co do zameldowania mozesz miec 20 meldunkow ich to nie obchodzi 

Zamelduj sie i bedziesz miala spokojna tym bardziej ze masz dziecko 

Pozdrawiam

Co to znaczy maz na A1 to nie moze ?

Kazdy kto tu przebywa do 3 miesiecy musi sie zameldowac tym bardziej ze tu pracuje

A Belgia trzepie teraz A1 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MEDIEVIL

Widze ze nie  jestes w temacie jaki PODATEK skoro rozlicza sie w polsce 

Jezeli bedzie przestrzegal przepisow jakie obowiazuja na A1 to nic mu nie grozi

Jak ktos bedzie (nie mily ) i sprawdza a uwiez mi sprawdza to POWODZENIA!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszeczka

witam serdecznie mam do was pytanie związane z meldunkiem , mój narzeczony jest tutaj na a1 , czy gdybysmy chcieli coś razem wynająć , to on bedac na a1 może się zameldować czy nie ?

dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi , ale sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, razem z narzeczonym póki co mieszkamy u jego brata , niestety on nie chce nas u siebie zameldowac , dlatego myśleliśmy żeby coś razem wynająć , i sie zameldować , bo ja obecnie nie pracuje a z tego co wiem jak nie bede zameldowana nie mam co liczyć na to że znajde prace 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×