Skocz do zawartości
Belgia.net

Ubezpieczenie Mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

asiolek

Mammaly problem,otoz w tamtym roku ubezpieczylam mieszkanie w tej firmie,zupelnie zapomnialam o tej umowie.Dostalam fakture do zaplaty na kolejny rok-sporo wieksza zreszta niz rok temu.Doczytalam,ze powinnam wymowic kontrakt 3 miesiace przed koncem biezacego.Mam zamiar wyjechac z Be w najblizszym czasie.Czy jest jakas szansa na anulowanie tego kontraktu?Wiem,wiem-moja wina,bo nie dopilnowalam.Madry Polak po szkodzie,zwlaszcza tutaj.Z gory dziekuje za podpowiedzi.Pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

napisz do firmy ubezpieczeniowej list polecony lub skontaktuj sie z przedstawicielem tej firmy ;jego  dane masz napewno na kontrakcie;i przedstaw sprawe kiedy wyjezdzasz kiedy konczy sie tobie umowa o wynajm itd,pamietaj tez ze jesli umowe o wynajm masz na rok to musisz tez powiadomic wlasciciela na 3 miesiace do przodu bo starcisz kolejne pieniadze 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PaulStry

Muszę ubezpieczyć się do zameldowania, powiedzcie proszę którą ``firmę``wybrać ? Ile kosztuje pakiet ubezpieczeniowy dla 3osobowej rodziny ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

napisz do firmy ubezpieczeniowej list polecony lub skontaktuj sie z przedstawicielem tej firmy ;jego  dane masz napewno na kontrakcie;i przedstaw sprawe kiedy wyjezdzasz kiedy konczy sie tobie umowa o wynajm itd,pamietaj tez ze jesli umowe o wynajm masz na rok to musisz tez powiadomic wlasciciela na 3 miesiace do przodu bo starcisz kolejne pieniadze 

umowe mam do konca lutego 2015r.Dogadalam sie z wlascicielka,ze wyprowadzam sie z koncem czerwca,ubezpieczenie lokalu mam do 15 czerwca.Martwie sie,ze nie uznaja mojej prosby o rozwiazanie kontraktu,takie firmy walcza o klienta i zyski.

Sprobuje napisac list z prosba o rozwiazanie,zobaczymy.

A moze ktos mial podobna sytucaje i podzieli sie informacja.

Dziekuje za odpowiedz Elaozkan:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

wyslij email bedzie szybciej, ja dostalam odpowiedz pisemna 4 dni po wyslaniu e-mail

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

spokojnie anulowali mi kontrakt,napisalam do nich maila i po prawie miesiacu(gdy bylam juz pewna,ze nic z tego) dostalam listowna pozytywna odpowiedz,warto probowac:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gega12

czy sa jakies agencje ubezpieczeniowe gdzie można jakaś dobra oferte zdobyć.?  W KBC wykalkulowali mi pakiet na ubezpieczenie +familly na okolo 300 eur/rok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daras28

witam wszystkich chciałbym dowiedziec sie jak to jest jesli wynająłem mieszkanie i teraz agencja chce abym wykupił na to mieszkanie ubezpieczenie ponieważ jest to potrzebne wlascicielowi. Innymi słowy pojdę do ubezpieczalni wykupię ubezpieczenie i dostanę napewno jakies papiery ale co dalej ? muszę zaniesc kopie do wlasciciela badz agencji czy ktos moze mi powiedziec jak to wyglada?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

zawsze wszędzie dostarczaj kopie a orginał trzymaj ,zadzwoń do agencji jak będziesz miał już wykupione i zapytaj komu masz dać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Witam

 

Przepraszam jeżeli pytanie zostawiam w tej kategorii ale czy ktoś z was mógłby mi napisać wypowiedzenie ubezpieczenia domu?

Nowy dom jest już ubezpieczony przez właściciela.Będę wdzięczny za pomoc.Nie wiem jak to poprawnie napisać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×