Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem z ING

Rekomendowane odpowiedzi

bjack

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie problemu z bankiem ING. Robiąc przelew w euro na konto polskie też euro wybieram przelew międzynarodowy następnie po wybraniu kodu państwa dalej kwoty , nr konta poprzedzony PL i wpisaniu nr SWIFT maszynka prosi o wpisanie w token kwoty oraz zatwierdzic potem fragment cyfr ( z nr konta) i nacisniecie SING wyświetla się nr repo...... coś tam :) wpisuję go w pole podane poniżej i zatwierdzam. I tu pojawia się  problem ponieważ pojawia się komunikat . sprawdź nr repo.....coś tam gdzyż jest zły i pozostało ci jeszcze 3 próby. Może ktoś wie jak poprawnie wykonać ten przelew. Dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adriankazio

ja nie miałem dzisiaj zadnych problemow ( a nawet nie wpisuje swift). próbowałeś w banku?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

witam mam pytanie zalozylam konto w ING, w banku poniewaz nie mogglam przez internet bo czekam na dowod jeszcze, a bylo mi konto do rodzinnego potrzebne, i nie moge zalozyc konta w internecie wpisuje wszystko pokolei z karty i nie wchodzi nic nie moge utworzyc hasla, czy mial ktos taki problem? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bjack

Taż tak miałem z blokadą konta internetowego gdy założyłem w ing konto, zgłoszone było że ma być internetowe a nie działało. Po dwóch wizytach w banku i zgłoszeniu o likwidacji konta, pani w banku wykonała telefon,coś u siebie na kompie postukała i wszystko działa . Dało się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×