Skocz do zawartości
Belgia.net

Ruch to zdrowie :) Bieganie Antwerpia

Rekomendowane odpowiedzi

Flexxgroup

Witam, 

Czy ktoś chce zacząć przygodę ze sportem w Antwerpii?

Chcę zacząć biegać, samemu smutno/nudno :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Flexxgroup

Jakbym chciał wyrwać jakąś Polkę, to bym poszedł do polskiego klubu , i dwie pijane bym sobie przyniósł, tudzież przywlókł.

Zrobił selekcję i tę gorszą oddał Tobie :)

Jestem normalny, ale nigdzie nutę było napisane że to musi być kobieta, w dodatku przy tuszy.

Pozdrawiam Mordeczko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Witam niestety bieganie to sport wymagający samozaparcia i siły walki :) często dość samotny  :) sama biegam, Belgijscy biegacze jednak to samoluby i indywidualiści, rzadko się uśmiechają do drugiego biegacza, nawet podczas zawodów sportowych ale zaczynam wprowadzać polskie obyczaje uśmiecham się i macham, zaczyna działać :) 

A na wyrywki to możesz zacząć dopiero od marszobiegu :)

piona dla wszystkich biegaczy tych początkujących i zaawansowanych :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Flexxgroup

Nie uśmiechają się..racja..Tylko to sport jak każdy inny, więc typ podnoszący 200 kg na klatkę też pewnie by nie chciał aby stał nad nim ,jakiś koleś z uśmiechem klowna :)

Czy napastnik biegnący na uśmiechniętego , od ucha , do ucha bramkarza :)

 

Kolega pytał że "Flamki" się uśmiechają, a jednak "Flamkarze , Flamkaci" nie bardzo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111
  • kwestia tego jak się podchodzi do sportu z przyjemnością czy z rywalizacją i walką o pierwsze miejsce :) kwestia wyboru. Ja stawiam na przyjemność :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
engels

To dobrze ,ze ktos poruszyl temat biegania,bo Polacy do biegania maja ciezkie podejscie,sama biegam od 2 miesiecy i nawet wzielam udzial w 10 miles udzial,teraz przygotowuje sie na bieg na Borgerhout w Antwerpii,zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
engels

Ja nie uwazam sie za niedzielnego biegacza,poniewaz biegam 3razy w tygodniu;wiec zaczynam traktowac to powazniej,narazie na 5km,zapraszam kobiety do wspolnego biegania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×