Skocz do zawartości
Belgia.net

Przyszłe Mamy Z Terminem Na Grudzień

Rekomendowane odpowiedzi

monika.m

Czy sątu jakieś mamy z terminem na grudzień bo fajnie by było czasem porozmawiać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maloduzo

Witajcie, ja tez sie przylaczam :) szacowany czas porodu to +- 21 grudzień. Jak Wasze samopoczucie? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
monika.m

Ja mam na 12 grudnia :) Nawet dobrze nie miałam żadnych mdłości ani nic za to już od dwóch tyg boli mnie głowa raz mocniej raz słabiej i lekarze nie wiedzą czemu bo wszystko jest oki. Czytałam na necie że czasem tak bywa :( Ale ogólnie nie narzekam zmęczenie zaczyna mijać, Brzuch rośnie więc tylko się cieszyć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maloduzo

a ja mam okropne mdlosci i wymioty juz od miesiaca, zamiast przybierac na wadze to chudne, ale lekarz uspokaja,mowi ze zaczne przybieac w II trymestrze. 

monika.m gratuluje brzuszka :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maloduzo

ja jeszcze brzuszka nie zauważam, to dopiero 12 tydzień, ale bywa ze wieczorami mam okropne wzdecia i wtedy wygladam jak co najmniej w 5mscu :)

to niesamowite ze rosnie w nas maly czlowiek, ja ciagle nie moge w to uwierzyc. 12 czerwca ide na usg konca pierwszego trymestru i nie moge sie doczekam aby zobaczyc malenstwo. Ostatnio jak je widzialam mialo 1.7cm :) 

Mam jeszcze do Was pytanie odnosnie wyboru szpitala w ktorym zamierzacie rodzic. Moja ginekolog przyjmuje w St Michel na Etterbeek, ale nie jestem jeszcze przekonana gdzie chce rodzic. Jak to jest z tym szpitalem?  Mozna wybrac dowolny? tylko kiedy nalezy to zrobic? Czy przy porodzie sa tylko polozne czy moze tez lekarze specjalisci? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×