Skocz do zawartości
Belgia.net

motocykliści

Rekomendowane odpowiedzi

Meganka

Witam ponownie, jestem z okolic gentu- dokładnie Zelzate, z chęcią podłączyłabym się do kogoś by czasami pośmigać na motocyklu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lechistan

Szkoda, ze troche daleko. Moze kogos z okolicy znjadziesz chociaz znajac zycie to pewnie i nie ;)

@Aga jak tam poszukiwania kurtki, znalazlas cos?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

W belgii nigdzie nie jest za daleko.Może nie na codzienne przejażdżki ale jakbyście mieli ochotę wyskoczyć w Ardeny bądź jakikolwiek inny całodniowy, kilkudniowy wypad to z chęcią bym się pisała. Nic nie stracę, mój motocykl i tak niedługo mchem zarośnie- bo latać samemu- ile można

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lechistan

Jak to mchem zarosnie? Trzeba jezdzic codziennie!

Ja jestem zawsze chetny na jakies wyprawy czy przejazdzki. Moze jakos uda nam sie kiedys umowic bo jak dotad to sama lipa i slomiany zapal u wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

haha no mchem- normalnie:-) a z kufra trawa, wszyscy z leuven:-( może powinniśmy się konkretnie ustawić- widzę że tu jest trochę chętnych- może na privie - jak ktoś oczywiście ma ochotę- wymienić się kontaktami - wiem że się nie znamy i czasami to ciężka powieka tak kontakty nawiązywać, ale może warto. Koleżanka Agnieszka może już zaopatrzyła się w kurtkę, ja portki też kupiłam- to czego nam więcej potrzeba:-) ruszyć 4 litery i się spotkać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka
Dnia 1.08.2016 o 17:06, lechistan napisał:

Szkoda, ze troche daleko. Moze kogos z okolicy znjadziesz chociaz znajac zycie to pewnie i nie ;)

@Aga jak tam poszukiwania kurtki, znalazlas cos?

i tak , znalazlam , troche duza , ale z Richa za dobra cene , i ze skory , i nawet w deszczu daje rade , starsznie zmoklismy w ostatnia sobe  na moto ( kawa nindja).ale zdala egzamin, znam fajne miejsce w holandji plaza i super zarelko , niedrogo ..

13815004_1049997398440513_919231063_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lechistan

Widze full komplet. Ja moze tez przerzuce sie na skorke na nastepny sezon. Ostatnio wracajac noca tez zlapal mnie deszcz a jechalem w samej bluzie - nie przyjemne.

Fajne, ze temat troche ozyl i widze, ze mam sasiada ;) 

@Meganka chcac jechac w Ardeny i tak musialabys jechac w nasza (moja i Dawida) strone, wiec masz po drodze :P

Moze jakas grupe na jakims fb zalozymy lub poprostu bedziemy tutaj sie czesciej udzielac + wymienimy sie kontaktami. 

Zapowiada sie cieply weekend a mialem uszczelke pod glowica wymieniac i zawory regulowac, ale jesli ktos znajdzie czas to moge z tym poczekac i mozna by gdzies wyskoczyc i sie przy okazji poznac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

 

Jestem za - za założeniem grupy na fb- szybszy kontakt- tak myślę. 

 

Edytowane przez Meganka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka

ja tez jestem za zalozeniem grupy , w niedziele jade na moto do Vlissingen w Holandji, moze ktos dolaczy, Boulevard de Rijter 1 Vlissingen.

Edytowane przez agnieszka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

Kurcze - teraz dwa pierwsze weekendy mi odpadają, siła wyższa- urodziny i weselicho( nie moje:-) ) ale jak emocje i chęci wam nie opadną to piszę sie na wszystko od 18.08 :-) a tymczasem możemy wirtualnie poznać się bliżej :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lechistan

Nie sadzilem, ze sie uda, ale jednak :) Udalo nam sie dzis umowic, na spontanie i przelatalismy troche km fajnymi trasami ktore w sumie dopiero odkrywalismy.

@agnieszka Fajnie by bylo,ale ja nie dam rady. Przeladownay juz mam ten weekend i troche daleko jak na moj sprzet a nie chce byc kula u nogi, wyzej jak 120km/h nie polece bo urywa mi glowe na moim koniu... zapraszam kiedys w gory, tam chetnie sie wybiore bez marudzenia.

dawidjasmall.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka

no my dzisiaj tez posmigalismy przez 2 godziny , szkoda by bylo w tak ladna pogode nie polatac, super sie noca jezdzi..a moze minelismy was ?, bo niezla runde do Holandji zrobilismy.,  ps z tylu na suzuki jeszce nie jechalam ..hehehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

Foto z kija ;-) ładne, ładne i pogoda chyba dopisała. Ja na swojej hondzie to szybciej niż 120 nie dam rady, strach się bać :-) 

Wszyscy latają to i ja jutro swoją "lucynę" z szopy wytargam i odpalę:-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dawid6630

Muszę przyznać że fajnie się latało po winklach z kolegą Damianem.

W niedzielę planuję polatać jak będzie pogoda, jak ktoś chętny to zapraszam, być może Damian znajdzie czas i dołączy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meganka

Zadowolona jestem bardzo:-) podziękowania dla chłopaków-Dawida i Damiana, miłe popołudnie w fajnym towarzystwie. Jak się chce to można:-)

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×