Skocz do zawartości
Belgia.net

Alergolog Dla Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

MaLa

Zwracam sie z prosba o namiary na jakiegos dobrego alergologa lub dermatologa z okolic Brukseli lub Brukseli. Moja coirka ma okropna egzeme na cialku bylam juz u 3 pediatrow i wszyscy mowia ze to poprostu sucha skora a ona ma okropnie suche plamy prawie jak skorupa w zagieciach kolan, rak oraz na brzuszku i twarzy juz nie mam sily chce jej jakos pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maua_bxl

Popieram przedmowczynie, moj skarb 6 tyg tez ma okropne pryszcze na buzce jedna wielka skorupa uszczaca sie i co lekarz to inna opinia... w ONE powiedzieli, ze to alergia jestem po zmianie na 3 mleko i poprawy nie widac :/ w Srode trafilam do Dr. Pelcer i kazalo sie ze to nie jest alergia tylko typowy tradzik niemowlecy i przepisala nam masc do buzki i oliwke do kapieli i kremik do smarowania reszty ciala z powodu tego ze jest bardzo suche... I posmarowalam 3 razy i JUZ widze poprawe np z brody nam juz zeszlo zostaly jeszcze policzki i czolko :( na szczescie ! Moge podac nr i adres Dr; Pelcer mam aktualny bo bylam w srode 12/03. Pozdrawiam i zycze zdrowka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Popieram przedmowczynie, moj skarb 6 tyg tez ma okropne pryszcze na buzce jedna wielka skorupa uszczaca sie i co lekarz to inna opinia... w ONE powiedzieli, ze to alergia jestem po zmianie na 3 mleko i poprawy nie widac :/ w Srode trafilam do Dr. Pelcer i kazalo sie ze to nie jest alergia tylko typowy tradzik niemowlecy i przepisala nam masc do buzki i oliwke do kapieli i kremik do smarowania reszty ciala z powodu tego ze jest bardzo suche... I posmarowalam 3 razy i JUZ widze poprawe np z brody nam juz zeszlo zostaly jeszcze policzki i czolko :( na szczescie ! Moge podac nr i adres Dr; Pelcer mam aktualny bo bylam w srode 12/03. Pozdrawiam i zycze zdrowka :)

 

Hej moglabym prosic o numer. U nas tez na raczkach, nozkach i buzi kaszka i na buzce dodatkowo jakby czerwone krostki i wedlug naszej pediatry ( wiec wnioskuje, ze wedlug kazdej pediatry w BE) to normalne, bo zima, bo wiatr trzeba uzywac kremu itp. Bzdura 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gagkan

Ja chodze do pediatry, pneumologa i alergologa w jednym. I jestem bardzo zadowolona. Mowi po francusku, angielsku i niemiecku(niemiec z pochodzenia). Kiedy maly miał kaszel od razu przepisal antybiotyk do inhalacji i zrobil testy na alergie.Po kilku dniach od wizyty prosi aby zadzwonić i powiedzieć czy dziecko czuje się lepiej, czy jest poprawa. Przyjmuje na ixelles i na laken.

 

 U mojego 5-cio miesięcznego syna robil testy na alergie skorne i z krwi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Moja córka już 5-cio letnia na dzień dzisiejszy "wyrosła" z alergii.Też chodziliśmy do dr Pelcer ,szczerze polecam.Oprócz maści ze sterydami używaliśmy polecone przez Panią doktor kosmetyki do pielęgnacji A-Derma z apteki.Drogie są,ale skuteczne.Kupowałam całe serie kosmetyków i nie mieszałam już z innymi,żeby niepotrzebnie nie podrażniać skóry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Tez ostatnio bylam u Dr.Pelcer, mala ma podejrzenie egzemy, przespisala nam wlasnie oliwke i krem po kapieloi A.Derma i czekamy na rezultat. Sterydow na razie nie chciala dawac. Dodam ze wedlug tutejszych "specjalistow" przez duze "S" wysypka na twarzy i raczkach byla spowodowana "pogoda" :D   Smiech na sali. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bea2tta

witam moje dziecko prawdopodobnie tez jest na cos uczulone ma drobne krostki na buzce i na jednej raczce i nozce tez bym chciala zrobic testy wiec poprosilabym  o nr. tel do doktor percel a gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milena1988

Czy ta Pani doktor wykonuje testy u rocznych dzieci??? Bo w mojej okolicy pediatrzy kaza przyjsc po ukonczeniu 3 roku zycia. A tak niech dzieciak sie meczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
soltys

Czy ta Pani doktor wykonuje testy u rocznych dzieci??? Bo w mojej okolicy pediatrzy kaza przyjsc po ukonczeniu 3 roku zycia. A tak niech dzieciak sie meczy

 

Fakty są takie że dziecią najlepiej zrobić testy po ukończeniu 3 roku życia wtedy dopiero wyniki testów mogą być najbardziej miarodajne przed ukończeniem 3 tak wyniki mogą być różne. Z moją córcią też musze iść do alergologa gdyż lekarz podejrzewa alergie wziewną na pyłki lub coś podobnego............. :( Prędzej 3 alergologów powiedziała mi że mam zgłosić się jak mał skończy 3  latka. Całe szczęscie w tym że niby ta alergia nie jest aż tak dokuczliwa bo mała ma tylko zapchany nosek i jak jest na ogródku leci jej katarek to wszystko.

Myslę że jak alergia twojego dziecka daje wam bardziej popalić to znajdziesz gdzieś lekarza który zrobi testy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Milena a robiłaś już testy z krwi na podwyższony IgE? Doktor Zasińska Ci zrobi testy skórne,ale szczerze nie polecam.Po pierwsze mogą być nie wiaryodne a po drugie to jest koszmar dla dziecka i rodziców.Moja córka miała robione w wieku 18 m-cy i skórne nie pokrywały się z tymi ze krwi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
beata000

Moj synek tez ma alergie Bardzo nam pomogla dr Pelcer_ Mial okropne czerwone plamy , na buzi , brzuchu , lokciach, pod   kolanami Bardzo sucha skore  Pani Dr wyslala nas na testy kiedy synek mial 7 mies Wyszlo ze jest uczulony na jajko Przepisala nam do kapieli kosmetyki z la roche posay ,rowniez po kapieli tej samej firmy   krem przeciw swedzeniu poniewaz synek sie drapal I u nas nie obeszlo sie bez kremu na sterydach stosowalam go jeden tydzien

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milena1988

czy mogłby mi ktos podac adres pod którym przyjmuje Pani doktor? Nie jestem z Brukseli a chciałabym sie do niej wybrac niestety po tych zmianach na forum nic nie mozna znalezc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kika

Ja chodze do pediatry, pneumologa i alergologa w jednym. I jestem bardzo zadowolona. Mowi po francusku, angielsku i niemiecku(niemiec z pochodzenia). Kiedy maly miał kaszel od razu przepisal antybiotyk do inhalacji i zrobil testy na alergie.Po kilku dniach od wizyty prosi aby zadzwonić i powiedzieć czy dziecko czuje się lepiej, czy jest poprawa. Przyjmuje na ixelles i na laken.

 

 U mojego 5-cio miesięcznego syna robil testy na alergie skorne i z krwi.

 

 

Ja chodze do pediatry, pneumologa i alergologa w jednym. I jestem bardzo zadowolona. Mowi po francusku, angielsku i niemiecku(niemiec z pochodzenia). Kiedy maly miał kaszel od razu przepisal antybiotyk do inhalacji i zrobil testy na alergie.Po kilku dniach od wizyty prosi aby zadzwonić i powiedzieć czy dziecko czuje się lepiej, czy jest poprawa. Przyjmuje na ixelles i na laken.

 

 U mojego 5-cio miesięcznego syna robil testy na alergie skorne i z krwi.

 

 

Czy Twoj pediatra dobrze mowi po angielsku? Mozesz podac imie, nazwisko i numer telefonu? Ile bierzez za wizyte? Dzieki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agaBxl

Ja obskoczylam wszystkich pediatrow w bxl!! I stwierdzam ze najlepszym pediatra-alergologiem jest pani dr.Zasińska :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
abu

A ja potrzebuje namiarów na alergologa dla dziecka ale oprócz Pan Pelcer i Zasinskiej oby rozmawiał po francusku i był z Bruxelli i żeby był godny polecenia,mały ma alergie na roztocza strasznie kaszkę w nocy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
berenika

Ja stanowczo odradzam panią Zasinska!!! Oprócz tego, ze jest wyjątkowo niesympatyczna i oschla dla dzieci miala zawsze ta sama spiewke o alergii u większości znajomych, którzy u niej byli. Każdy wychodził z dieta bez jajek, mleka i glutenu i z recepta na końska dawkę cynku. Bez sensu kłuje małe dzieci, które często są za małe na testy alergiczne, ale pobiera za to niezła sumkę pieniędzy. Radzę uważać na nią rodzicom chłopców, bo badając , uwielbia obciągac skórkę siusiaczka, tak nagle i niespodziewanie, ze aż krew leci i niejeden juz przez nią leczy sie u urologa!!! Na szczęście dzieciaczków pani Zasinska jest w bardzo podeszlym wieku i zaraz idzie na emeryturę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aurelia69

Też coś słyszałam o tej ściąganej skórce,masakra jakaś to jest lekarz???!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
abu

Roznie sie na ten wypowiadają lekarze jedni mówią ściągać inni nie w Polsce u mego siostrzenca lekarz nie mówił żeby ściągać i po paru latach trzeba było udać sie na nacięcie chirurgiczne skorki .Mysle ze trzeba to robić umiejętnie i nic na sile w czasie kąpieli a co do Pani Zasinskiej to potwierdzone ze wybiera sie na emeryturę ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×