Skocz do zawartości
Belgia.net

L4 A Macierzyński

Rekomendowane odpowiedzi

adriankazio

to pozazdrościć Ci zdrowia i zdrowych dzieci...

ale nie pomogłaś mi, swoja historią.

Każda kobieta może przechodzić ciąże inaczej, a nie chodzi mi tylko o dojazd rowerem ale też prace i zdrowie.

znam przypadki, że po 3m-cu kobiety poszły na zwolnienie, i ciąża nie była wcale zagrożona. nie wiem jak to zrobiły bo nie mam do tych osób kontaktu, ale może ktoś z forum może pomóc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Niestety wiem ze CI nie pomoglam,ale  moj post nie byl zlosliwy. Napisalam tylko jak to wszystko tutaj dziala. Nawet bedac teraz na zwolnieniu ze wzgledow zdrowotnych  nie mam zwolnienia do konca ciazy tylko na 2 tygodnie. CO dwa tygodnie dostaje nowe. 

Szczerze powiem ze  nie slyszalam jeszcze zeby tutaj jakas kobieta dostala zwolnienie na cala ciaze  bez zagrozenia ciazy itd. Niestetty takie sa realia, lekarze tez sa kontrolowani i nie moga ot tak o  dawac zwolnienia.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Niestety to nie Polska. Jazda na rowerze jest jednym z zalecanch sprotow dla ciezarnych, obok spacerow i basenu (przy zdrowo rozwijajacej sie ciazy). Jesli pracuje w TS moze przejsc na zwolnienie w 6 miesiacu. Na zle samopoczucie niestety tak jak w poscie wyzej. Bedac na zwolnieniu tak czy siak straci do 6 tyg z macierzynskiego.

PS na stolku nie wolno stac zadnej sprzataczce ;)

Edytowane przez Pandorax

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
spritt

Witam,

będąc na zwolnieniu w ciąży to ubezpieczenie z ilu miesięcy nalicza średnią wypłatę?? i ile % od dochodu?? Czy to prawda ze brane są dwa miesiące przepracowane przed zwolnieniem??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×