Skocz do zawartości
Belgia.net

problem z zarejestrowaniem auta bez kontroli technicznej

Rekomendowane odpowiedzi

AniaKoziel

Witam wszystkich. Może ktoś coś pomoże, poradzi. Kupiłam auto i oczywiście jak to ja zamotana blondynka kupiłam bez kontroli technicznej. Chciałam ja zrobić no i zrobiłam tak mi podpowiedzieć w ubezpieczalni na "plakach" mojego starego auta którego nie zamierzam sprzedawać tylko zostaje do jazdy dla męża to czyli tablice ubezpieczenie itp wszystko zostaje. Na niby wszystko ok ale na tym różowym papierku napisali mi że obowiązkowo muszę mieć blachy te z którymi byłam na przeglądzie. Więc co z tamtym autem? Byłam w ubezpieczalni i powiedzieli ze to jakiś "debil" takie coś napisał kazali jechać znowu na kontrolę żeby to zmienili... doradzi ktos jak to rozegrać? ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcinn

IMHO wtopa z tym przeglądem będzie. My kupowaliśmy auto z komisu gdzie mają blachy zielone na których mogą się poruszać i załatwiać takie sprawy jak Keuringi etc. Pomimo tego że auto stało w komisie to przegląd przedsprzedażny zrobili mu (na dzień przed odbiorem przez nas samochodu) na stare blachy (poprzedniego właściciela pomimo tego że ich fizycznie już na nim nie było) a nie swoje warsztatowe. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×