Skocz do zawartości
Belgia.net

Szkoła Językowa (Korepetycje) Dla Dorosłych

Rekomendowane odpowiedzi

25011990

witam czy ktoś mógłby polecić mi jakąś niedrogą szkołę językową mieszkam od niedawna w Brukseli i chciałabym

nauczyć sie języka przynajmniej w stopniu podstawowym.proszę o jakieś wskazówki pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
justdoit

Polecam EPFC.

Intensywny kurs (tj. 3 razy w tygodniu od 8h45-12h25 lub 13h30-17h10) rusza 28 kwietnia i trwa do końca czerwca. Koszt to ok 110e.

Z doświaczenia wiem, że jest to bardzo dobra szkoła. Wcześniej uczyłam się w GLTT w Rhode-sainte-Genese i Alliance Francaise w Brx i mogę śmiało powiedziec, że EPFC jest z tych szkół najlepsza. Choć wiele też zależy od nauczyciela.

Od środy 23kwietnia będzie możliwość umówienia się przez internet na spotkanie w sprawie zapisu do grupy. Wszystie informacje są podane na stronie http://www.epfc.eu/inscriptions/9-quand.html

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

jest CAti ale niestety od wrzesnia zapisy

rok 2 semestry to koszt 40 euro

zajecia 2 razy w tygodniu

wtorki i czwartki od 19- 21 h

wejdz nna stronke agenda schaerbeek .be i tam znajdziesz inne szkoly 

lub szukaj pod haslem,, ecole langue france gratuit,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aguska675

witam,tez bym chciala od wrzesnia pojsc do szkoly,czy zna ktos jakas dobra szkole na Jette? chodzi mi o szkole w ktorej zajecia odbywaja sie wieczorem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

w kazdej gminie sa szkoly dla ocokrajowcow za male pieniadze

wejdz prosze na stronke agena jette.be i tam pod haslem ecole gratuit znajdziesz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pawelx18xe

witam, mieszkam obecnie w Florennes, chce zapisac sie do najblizszej szkoly w celu nauki jezyka francuskiego, proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

witam

Poszukuje szkoły językowej dla dorosłych wBrukselii

prosze o informację.

Cati.be Schaerbeek rue philomene 36,zapisy na nowy semestr 18.09.2014 ,trwa do stycznia koszt 30 euro,lub oplata za 2 semestry do czerwca 2015 oplata 40 euro,zajecia we wtorki i czwartki od 19 h do 21 h

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

witam, mieszkam obecnie w Florennes, chce zapisac sie do najblizszej szkoly w celu nauki jezyka francuskiego, proszę o pomoc pozdrawiam

szukaj blisko siebie charleoi ,namur,lub sam sie ucz,jest taka strona france facile.be

tam sa darmowe lekcje nauki jezyka od podstaw,od alfabetu itd,rejestrujesz sie: wysylasz odrobione zadania i do dziela :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Witam ma ktos namiar na szkołe jezykowa w Kortrijk lub Rosolare prosze o kontakt

to huis de nederlands anvers wejdz na srone tam sa adresy szkol i kiedy zapisy

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×