Skocz do zawartości
Belgia.net

Szkoła Językowa (Korepetycje) Dla Dorosłych

Rekomendowane odpowiedzi

Jan71

Gdzie Mozna sie zapisac na JEZYK ANGIELSKI W ANTWERPII KTOS WIE???

też mnie ten temat interesuje . wiesz coś??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
onapolska314

dzien dobry

 

moze ktos z Was mi podpowie gdzie moge sie zapisac na niderlandzki raz w tygodniu wieczorem

wszedzie gdzie szukam to jest 2 razy w tyg to troche za duzo dla mnie bo duzo pracuje 

dziekuje za wszelkie informacje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
powerka

Czesc wszystkim ! Planuje zapisać się na kurs francuskiego i mam dwa pytania. 1 czy sa gdzieś jeszcze miejsca aby zapisać się na pierwszy semestr ? . 2. Czy jest może ktoś gdzie jest już zapsny na pierwszy SEM a niema kompana to z checia się przylacze;) interesują mnie kursy tylko w Brukseli . Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Czesc wszystkim ! Planuje zapisać się na kurs francuskiego i mam dwa pytania. 1 czy sa gdzieś jeszcze miejsca aby zapisać się na pierwszy semestr ? . 2. Czy jest może ktoś gdzie jest już zapsny na pierwszy SEM a niema kompana to z checia się przylacze;) interesują mnie kursy tylko w Brukseli . Pozdrawiam ;)

cati.be,cvo.be

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasia833

...witam szukam kursów jezykowych (jezyk francuski) w okolicach Mons, Tournai...ktoś, coś , kiedyś???!!!!polecajcie, bo w ogóle się nie orientuje jak to zwykle z nowicjuszem bywa...:D...pozdrawiam K.  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leenka

podpinam sie pod temat -wie cos moze ktos o kursach angielskiego dla dzieci 8-10 lat  najlepiej w weekendy ale nie koniecznie?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ewelka33

Witam.Chcialabym razem z mezem zapisac sie do szkoly na jezyk niderlandzki.Czy ktos wie cokolwiek o szkole BON?Dzieki za wszelkie informacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Majka25

Witam, czy ktoś może się orientuje z Państwa czy sa obecnie przeprowadzane naboru do szkol? Tzn. Chodzi mi o język francuski dla początkujących w Brukseli. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
flexscan

Witam!!!! czy jest ktos może z okolic Wachtebeke lub Zalzate i chce sie zapisac do szkoły? A może ktos juz tam chodzi? byloby mi razniej bo nawet nie wiem jak tam trafić. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marfal

Witam chciałbym się zapisać do szkoly by nauczyć sie języka. Interesuje mnie nauka w godzinach wieczornych. Mieszkam w Antwerpii moze mi ktos polecić jakas szkole?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oczko89

Witam, czy teraz w lutym zdaze zapisac sie gdzies jeszcze do jakiejs szkoly jezykowej na francuski od podstaw, w miare niedrogo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaMa

Czy może mi ktoś podać adres do szkoły w Beringen ? chodził już ktoś tam? jakie opinie? od kiedy zaczyna sie semestr? luty i wrzesien?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aixxos

witam, szukam informacji na temat szkoły językowej w Gent chodzi mi o kurs intensywny , słyszałem o kursie w 3 miesiące codziennie. jeśli ktoś coś prosze o informacje z góry dziękuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×