Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem z jezykiem a wynajem mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Monniaaa

Mam taki problem ze chcielibysmy wynajac mieszkanie w mechelen i tojest przez agencje a niestety nikt z nas nie zna jezyka.. czy ktos moglby poradzic cos ? niestety nie mamy nikogo zeby poprosic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
italiano16

Mam taki problem ze chcielibysmy wynajac mieszkanie w mechelen i tojest przez agencje a niestety nikt z nas nie zna jezyka.. czy ktos moglby poradzic cos ? niestety nie mamy nikogo zeby poprosic.

a inny jezyk np angielski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

znam Mechelen i niestety ten problem- tu nie wiem czy on jeszcze zaglada chyba ze 3 lata temu poznalam fajnego czlowieka,ktoremu probowalam pomoc w wynajmie mieszkania w Mechelen.Niestety jak rozmawialam z wlascicielem lub agencja potencjalnego mieszkania i mowilam ze to dla znajomej polskiej rodziny to bylo oki.Pozniej zawsze byly odmowy wlasnie z powodow jezykwoych. Czlowiek ten potem znalazl mieszkanie chyba z polecenia tutejszego kolegi z pracy. Jezeli gdzies w okolicy pracujesz to pytaj , popros znajomych w pracy- oni czesto sa z okolic i maja kontakty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monniaaa

Mam taki problem ze chcielibysmy wynajac mieszkanie w mechelen i tojest przez agencje a niestety nikt z nas nie zna jezyka.. czy ktos moglby poradzic cos ? niestety nie mamy nikogo zeby poprosic.

a inny jezyk np angielski

Niestety po angielsku nie chca gadac..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×