Skocz do zawartości
 • Upomnienia, ciąg dalszy


  zenman

  W niektórych sytuacjach użytkownik biorący udział w forum czy dodający ogłoszenie może otrzymać tzw. upomnienie, właśnie w ten sposób moderator lub administrator wysyła prośbę aby użytkownik zastosował się do zasad użytkowania.

  Bez stresu, upomnienie to tylko prośba

  Upomnienie służy jedynie do poinformowania użytkownika o np. nieodpowiedniej kategorii ogłoszenia itp. oraz zawiera informację o tym z jakiego powodu zostało ono wystawione. Standardowe upomnienia, automatycznie wygasają z czasem.

  Kiedy?

  Najczęściej jest to w sytuacji kiedy ogłoszenia są dodawane zbyt często tzn. kiedy na przykład to samo lub podobne ogłoszenie pojawia się minimum dwa razy na pierwszej stronie ogłoszeń danej kategorii. Nie tolerujemy tego typu praktyk bowiem należy mieć na uwadze to że są też inne osoby które chcą aby ich ogłoszenie było widoczne.

  Więcej niż jedno konto

  To samo dotyczy dodawania ogłoszeń z kilku kont użytkownika, jeśli moderator po wstępnej weryfikacji uzna że jest to ta sama osoba próbująca po prostu „podbijać” swoje ogłoszenia, taki użytkownik może zostać wyproszony ze społeczności portalu w trybie natychmiastowym, czyli bez wstępnych upomnień.
×