Skocz do zawartości
 • Zmiany na Nowy Rok 2018


  Belgia.net

  W dniach 23/25.12.2017 serwis Belgia.net  był tymczasowo niedostępny z powodu zapowiadanych wcześniej prac mających na celu uruchomienie nowej wersji serwisu (v.2018).

  1. Zmiana wyglądu

  Jak widać gołym zmiany są duże. Postanowiliśmy że nieco ożywimy graficznie wygląd serwisu bazując oczywiście na tej samej stylistyce co zawsze. Od 2016 roku nie mieliśmy logo, teraz już mamy – zupełnie nowe. Stroną główną będzie teraz strona profilu dla osób zalogowanych, natomiast dla nie zalogowanych stroną główną będzie ekran logowania.

  2. Zmiana systemu ogłoszeń

  Udostępniamy całkowicie nowy system ogłoszeń wyposażony w szereg funkcji o które prosiliście już od dawna. Nie ma co tutaj dużo pisać, trzeba zobaczyć samemu. Dodaliśmy tzw. Pakiety, każdy użytkownik dysponuje obecnie dostępem do jednego pakietu na 7 dni. Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 7 dni, po tej dacie można je odnowić jeśli jest jeszcze aktualne bez potrzeby dodawania nowego. Jeśli jest nieaktualne w prosty sposób można je oznaczyć jako nieaktualne. W przyszłości wprowadzimy inne pakiety z większa ilością ciekawych opcji.

  3. Reaktywacja sekcji artykuły

  Od 2014 roku w naszym serwisie była dostępna sekcja z artykułami, po czym została zamknięta w 2016 ze względu na rozwiązanie współpracy z redakcją prowadzącą ten dział. Dzisiaj uzyskaliśmy pozwolenie oraz prawa autorskie do tych treści więc część ciekawych i przydatnych informacji pojawi się w nowym dziale już niedługo.

  4. Błędy, otwarta wersja 2018

  Jest to nowa wersja strony Belgia.net a więc gdzieniegdzie mogą pojawiać się błędy w pisowni jak i ewentualne problemy techniczne podczas korzystania z funkcji serwisu. Wszelkie takie anomalie prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres [email protected], będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, postaramy się jak najszybciej wszystko doprowadzić do poprawnego funkcjonowania.

  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanej zabawy Sylwestrowej oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018

  Belgia.net
×