Skocz do zawartości
Belgia.net

Monter systemów grzewczych i hydraulicznych

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Weegree
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 155 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 

Monter systemów grzewczych i hydraulicznych

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

 

Systemy grzewcze i hydrauliczne to Twój konik i wiesz o nich wszystko? Znasz takie pojęcia jak radiatory, bojlery i kolektory? To świetnie, bo mamy dla Ciebie idealną pracę jako monter systemów grzewczych i hydraulicznych!

 

Praca na tym stanowisku wygląda następująco:

Przygotujesz materiały do montażu – mamy nadzieję, że cięcie i szlifowanie rur nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem!

Zajmiesz się montażem cienkich rur – plastikowych i metalowych, a także instalacji grzewczych na dużych halach przemysłowych.

Zajmiesz się tym, co umiesz najlepiej: montowaniem rurociągów stalowych do DN 250 mm, instalacji hydraulicznych w kotłowniach, radiatorów na ścianach oraz bojlerów i kolektorów.

Dodatkowo, jeśli umiesz spawać – będzie to duży atut!

 

Z pewnością ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

masz minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

znasz zarówno stare, jak i nowe systemy instalacji rur – nie mają one przed Tobą żadnych tajemnic,

rysunek techniczny i izometryczny jest dla Ciebie tak zrozumiały, jak bajki dla dzieci,

jesteś dyspozycyjny i sumienny – podejmując się czegoś zawsze dążysz do zrealizowania celu i nie ma w Twoim słowniku pojęcia “słomiany zapał”,

praca pod presją czasu to dla Ciebie nie problem, a wręcz jest to ciekawe wyzwanie.

Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem oraz komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego, holenderskiego lub francuskiego (jeśli znasz je wszystkie – zdradź nam swój sposób nauki).

 

Co możemy Ci zaoferować?

Podpiszemy z Tobą umowę o pracę i za wykonywanie swoich obowiązków będziesz otrzymywać wynagrodzenie ok. 2400€ netto/m-c. A jeśli będziesz tylko mieć ochotę, masz możliwość wzięcia dodatkowych nadgodzin.

Stabilna praca to coś, co jest dla Ciebie ważne? U nas masz to jak w banku – współpracujemy z firmami, które oferują długoterminowe projekty. A jeśli uznasz, że to czas na zmianę pracy, pomożemy Ci poszukać idealnego pracodawcy dla Ciebie.

Wypłata na Twoim koncie pojawi się zawsze do 10-tego dnia miesiąca – nie usłyszysz od nas nigdy żadnych wymówek ani nie doświadczysz opóźnień.

Będziesz mieć możliwość pobrania zaliczki w ciągu pierwszego miesiąca pracy!

Zapewnimy Ci wygodne zakwaterowanie, które ponadto opłacimy – gwarantujemy, że nie będzie to piwnica, strych lub pokój metr na metr. 

Do pracy będziesz mógł dojeżdżać swoim autem – oferujemy dodatek amortyzacyjny na podstawie kilometrówki.

Mamy dla Ciebie przygotowane bony żywnościowe do polskich sklepów, profesjonalne narzędzia do pracy i odzież ochronną. 

Jeśli przepracujesz z nami 160 godzin, to otrzymasz zwrot kosztów wyjazdu do 100€.

Zarówno w trakcie trwania projektu, jak i przed wyjazdem zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie. Zdalny koordynator będzie ciągle do Twojej dyspozycji (oprócz momentów, w których śpi – niestety, to też człowiek!).

 

Jeśli brzmi to dla Ciebie idealnie – skontaktuj się z nami pod numerem:  +48 539 198 299 lub aplikuj tutaj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/199133/1948/1/

Praca od zaraz!

Inne ogłoszenia od Weegree

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika
×