Praca od zaraz! Pracownik magazynu - Venray, Holandia - nawet 15,92€/h + dodatki.

  • Autor:
    L2e
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 15.92 EUR
  • Dodano - 263 wyświetleń

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Venray, Holandia

START PRACY OD ZARAZ!

 Opis stanowiska:

  • praca na magazynie, w którym produktem jest głównie odzież
  • układanie pudełek na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • prace około- magazynowe
  • praca na 3 zmiany

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do rozwoju
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
  • dokładność i sumienność

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie: €11,04 - €15,92€ brutto/h
  • dodatek zmianowy: od 25%  - 45%
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • 3 daniowe posiłki w cenie od €5 - €7.50
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690 630 543, +48 503 028 187