Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca dla Cieśli/Betoniarzy na prefabrykacji/Sint-Truiden

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 180 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Polska firma budowlana poszukuje osób z doświadczeniem do współpracy na stanowisko: Cieśla Szalunkowy/Betoniarz. Praca w nowoczesnej fabryce prefabrykatów betonowych w Belgii (okolice Sint-Truiden)

Od kandydatów oczekujemy umiejętności czytania rysunków technicznych oraz składania form szalunkowych, własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia.

Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz własny samochód,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- pomoc w zakwaterowaniu na miejscu.

 

Kontakt: +48 797 907 910.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest MAVA Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: www.mava.com.pl
Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Inne ogłoszenia od Mava

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika
×