Skocz do zawartości
Belgia.net

 Spawacz TIG (rury CO)

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Weegree
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 48 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 

Spawacz TIG (rury CO)

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

 

Spawanie to dla Ciebie bułka z masłem, a do tego sprawia Ci ogromną satysfakcję? Jesteś dyspozycyjny i samodzielny oraz sumiennie, wręcz ze szwajcarską precyzją wykonujesz swoje obowiązki? Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz TIG?

 

Świetnie – idealnie sprawdzisz się w oferowanej przez nas pracy!
 

Na stanowisku Spawacza TIG (rury CO) będziesz się zajmować:

spawaniem rur ciepłowniczych ze stali czarnej (DN 250 mm) na budowach przemysłowych, w blokach oraz domach jednorodzinnych.

 

Jakie dodatkowe atuty są dla nas ważne?

Możliwość wyjazdu własnym samochodem – dla nas to plus, dla Ciebie duża wygoda!

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – zdecydowanie ułatwi Ci to pracę, więc jeśli masz możliwość, zacznij wkuwać słówka!

 

Co oferujemy w zamian?

Atrakcyjne wynagrodzenie: około 2600€ netto/msc + dodatkowe nadgodziny.

Gwarancję stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę – możesz mieć pewność, że nawet, jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci znaleźć innego, odpowiedniego dla Ciebie pracodawcę – współpracujemy z firmami, które oferują projekty długoterminowe.

Twoje wynagrodzenie pojawi się zawsze do 10. dnia każdego miesiąca – jesteśmy profesjonalistami i tak samo traktujemy też Ciebie.

Przez pierwszy miesiąc możesz pobierać zaliczki, żebyś już od początku współpracy czuł spokój.

Organizujemy zakwaterowanie i je opłacamy – nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem miejsca dla siebie w obcym kraju.

Dajemy Ci bonus do wysokości 100 €, po przepracowaniu 160h.

Jeśli cenisz rodzime produkty, to spodoba Ci się opcja korzystania z bonów żywnościowych, do wykorzystania w polskich sklepach.

Zapewniamy narzędzia do pracy, a także odzież ochronną.

Korzystając ze swojego samochodu, masz gwarancję bezpłatnego transportu do pracy – dodatek amortyzacyjny na podstawie kilometrówki z pewnością Ci się spodoba!

Przed wyjazdem pomożemy Ci we wszystkim, a w trakcie trwania projektu wszelkie problemy, uwagi czy sugestie będziesz mógł przekazać zdalnemu koordynatorowi.

 

Jesteś zainteresowany?

Po dodatkowe informacje zadzwoń do nas – porozmawiamy o tym, jak będzie wyglądać nasza współpraca: +48 539 198 299 lub aplikuj tutaj: 
http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/207291/1948/1/

Praca od zaraz!

×