Skocz do zawartości
Belgia.net

Operator koparki#praca od sierpnia 2022

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 106 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Podejmiemy współpracę z doświadczonym Operatorem koparki. Praca przy robotach ziemnych w okolicy Lommel/Mol. Przekopywanie gruntu pod asfalt, utwardzanie, obsługa koparki.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w obsłudze koparki/koparko-ładowarki,
- udokumentowanie uprawnienia do obsługi koparek,
- własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- współpracę na dłuższy okres czasu,
- wsparcie polskiego koordynatora.
- rozliczenia co dwa tygodnie.

Kontakt: +48 797 907 910.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest MAVA Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: www.mava.com.pl
Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

×