Belgia.net

Zmywanie naczyń - praca w klubie sportów wodnych, Belgia!

  • Autor:
    ABCWork
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 222 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

ABC Work

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą.

Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy doświadczonych barmanów, kelnerów, kucharzy, pomocników kuchennych

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

ZMYWANIE NACZYŃ - PRACA W KLUBIE SPORTÓW WODNYCH, BELGIA!

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Knokke-Heist (Belgia)

OPIS STANOWISKA:

 mycie naczyń, sztućców, przyborów kuchennych restauracji za pomocą automatycznej myjki

WYMAGANIA:

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

komunikatywna znajomość języka angielskiego

własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy

odpowiedzialność i dokładność

motywacja do pracy

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - około : 1775,24 € netto  / miesiąc

atrakcyjne premie roczne

premie wakacyjne

belgijskie składki emerytalne

ubezpieczenie wypadkowe w miejscu pracy

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

zagraniczna umowa o pracę

stała opieka polskiego koordynatora

pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

indywidualnie ustalany termin wyjazdu

ubezpieczenie zdrowotne

dobre warunki pracy, miła atmosfera

indywidualne podejście do każdego kandydata