Belgia.net

Praca Dla Cieśli Od Zaraz A1- SINT TRUIDEN / REMPENDORF

  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 20.00 EUR
  • Dodano - 455 wyświetleń

Praca dla Cieśli szalunkowych w Belgii. Poszukujemy doświadczonych osób z własną działalnością gospodarczą do pracy na budowie apartamentowców.

Obowiązki:

wykonywanie szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym

ustawianie/ pozycjonowanie/poziomowanie szalunków

rozbiórka deskowania

Wymagania:

znajomość szalunków systemowych: Peri, Doka i tradycyjnych

umiejętność pracy z rysunkiem ciesielskim

brak przeciwwskazań do pracy na dużych wysokościach

posiadanie lub chęć założenia działalności gospodarczej

dodatkowymi atutami będą: podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz własny samochód

Oferujemy:

stawkę: 19-20 €/h uzależnioną od posiadanego doświadczenia

terminowe wynagrodzenie

pomoc w zakwaterowaniu w pobliżu miejsca pracy

legalną i długotrwałą pracę

Inne ogłoszenia od Mava

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika