Belgia.net

Praca Dla Elektryka Technika- Alken 24 euro

  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 25.00 EUR
  • Dodano - 270 wyświetleń

Podejmiemy współpracę z instalatorem/serwisantem instalacji fontann prowadzącym własną działalność gospodarczą.
Praca w Belgii/okolice Alken/Brukseli

Obowiązki:
- instalacje/serwisowanie fontann miejskich
- podłączanie oświetlenia w fontannach
- montaż rur doprowadzających wodę, pomp, okablowania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia,
- prawo jazdy kat. B, własny samochód (mile widziane),

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty,
- długoterminową współpracę,

Kontakt tel.: +48 507 923 286

Inne ogłoszenia od Mava

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika