Skocz do zawartości
Belgia.net

Wyjeżdżamy codziennie LUBLIN - BRUKSELA - LUBLIN

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Skafander
  • Typ: Oferuję usługi
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 239 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Adam Pietrzak
tel. +48 795 400 044
tel./fax +48 81 468 25 80

tel. 0487.62.96.85 / ew. zostaw wiadomość, oddzwonię /

 

  Nasza firma Skafander Travel oferuje Państwu komfortowe i szybkie przewozy do Niemiec, do Belgii oraz do Holandii i Luksemburga. W swojej branży mamy wieloletnie doświadczenie i naszym klientom zapewniamy zawsze najwyższą jakość obsługi. Z naszych usług skorzystało już wielu pasażerów, a ich liczba stale rośnie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

     Zajmujemy się przewozem osób, paczek i korespondencji. Posiadamy nowoczesne busy, którymi dowozimy klientów do celu. Ważny jest dla nas wysoki komfort podróży oraz bezpieczeństwo, dlatego wybierając naszą ofertę, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

     Nasze busy z Belgii i Niemiec do Polski wyjeżdżają w każdy dzień w obie strony . Są to busy, które jadą między innymi na trasie Lublin – Niemcy – Belgia. Nasza trasa obejmuje również takie miejscowości jak Puławy, Radom, Piotrków Trybunalski, Łódź, Konin, Poznań, Warszawa i wiele innych.

      Zachęcamy do zarezerwowania przewozu już teraz – wystarczy zadzwonić, bądź skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie.

Możliwość zapłaty kartą.

Zapraszamy serdecznie.

tel. +48 795 400 044
tel./fax +48 81 468 25 80

tel.  0487.62.96.85 / ew. zostaw wiadomość, oddzwonię /

×