Belgia.net

Praca Dla Hydraulika - Belgia/Oostende

  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 218 wyświetleń

Firma Budowlana MAVA poszukuje hydraulików do PRACY OD ZARAZ!

Możliwość umowy o prace lub pracy na własnej działalności gospodarczej.

Obowiązki:

-Różne prace hydrauliczne, zgodne z rysunkiem, biały montaż -Zakres prac z systemami Alpex, Mepla, zgrzewanie rur PE, Geberit.

Wymagania:

-Doświadczenie min. 2 lata oraz umiejętność zgrzewania rur PE

Oferujemy:

-Umowę o prace 18 brutto

-Na własnej działalności gospodarczej z A1, stawki do negocjacji 19-22 euro/h netto.

-Pośredniczymy w zakwaterowaniu.

-Dużo ilość godzin

-Praca u stałego Klienta - duża ilość godzin

Gdzie:

-Praca na terenie Belgii, nad morzem Ostenda -Praca dla firmy budowlanej, nie agencji.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

KONTAKT TEL + 507-923-286

Inne ogłoszenia od Mava

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika