Belgia.net

BELGIA GHENT PRACA ADMINISTRACYJNA NA MAGAZYNIE

  • Autor:
    MagdalenaSzwarc
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 238 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dokumentów eksportowych,
  • kontrolowanie poprawności dokumentów,
  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (eksportowych, faktur itp),
  • wsparcie innych działów w pracach administracyjnych.

Wymagamy:

  • dokładności i uważności w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22 lub 7-15; 15-23),
  • zaangażowania w długoterminowy projekt,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale logistyki lub administracji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską  umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • zakwaterowanie zorganizowane przez firmę,
  • bony żywieniowe,
  • opiekę naszego koordynatora,
  • możliwość otrzymania bonusu rocznego,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

BARDZO DOBRE WYNAGRODZENIE!