Belgia.net

Praca od zaraz MENAGER/KORDYNATOR

  • Autor:
    stanislaw1973
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 382 wyświetleń

Przyjmiemy do Polskiej firmy budowlanej osobę na stanowisko menager/koordynator

Opis Stanowiska:

-Pozyskiwanie Nowych kontrahentów budowlanych na terenie Belgii

-Utrzymywanie kontaktów z bazą klientów i pracownikami naszej firmy

Wymagania:

-Język angielki lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym

-elastyczność czasu pracy

-znajomość branży budowlanej na terenie belgi

-Auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-Stałą współpracę

-Bardzo wysokie wynagrodzenie

Wszystkie osoby zainteresowane Prosimy pod numerem telefonu  +48 665 281 920   lub wysłanie sms. Odzwonimy

Inne ogłoszenia od stanislaw1973

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika