Operator / ustawiacz frezarek CNC – PRACA BEZ POSREDNIKÓW!!! (BELGIA)

  • Autor:
    NEXT
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: 3,050.00 EUR
  • Dodano - 169 wyświetleń

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

PRACA BEZPOŚREDNIO w firmie o zasięgu globalnym działającej w branży automotive. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości części głównie do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do maszyn rolniczych.  Praca polega na operowaniu frezarkami CNC, wyborze programów, ustawianiu maszyn, doborze narzędzi, dokonywaniu pomiarów, wprowadzaniu korekt, produkcji detali w ilości od 20 do 500 sztuk. Nie wymagamy umiejętności programowania!

Obowiązki:

- operowanie frezarkami CNC w jednym z systemów: Fanuc, Heidenhain, Siemens, Mazatrol

- praca w oparciu o rysunek techniczny

- praca z różnymi materiałami

- produkcja zarówno w małych seriach (do 20 szt.), jak i w dużych – nawet ponad 500 szt.

- utrzymanie i konserwacja maszyn

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora frezarek CNC

- elastyczność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

- umiejętność wykonywania elementów o najwyższej jakości

- znajomość rysunku technicznego

- referencje

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość podjęcia nauki języka niderlandzkiego

Oferujemy:

- BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE w nowoczesnej firmie o światowym zasięgu

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – od 18,00 EUR/h brutto + 6,50 EUR dodatku dodatku za każdy przepracowany dzień!!!

- dodatek 40 EUR dziennie w pierwszym miesiącu zatrudnienia

- premia roczna do 1000 EUR brutto!

- ECO-bon wartości 250 EUR (raz w roku)

- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

- premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)

- dodatek rodzinny

- zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- organizacja zakwaterowania – w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

[email protected]

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

 KRAZ 18051