Skocz do zawartości
Belgia.net

Pracownik produkcji (produkcja basenów)

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    L2e
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 295 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570). Dla naszego Klienta - producenta basenów - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

 

Pracownik produkcji (produkcja basenów)

Miejsce pracy: Pelt, Belgia

 

 Różne stanowiska pracy na produkcji basenów:

Pracownik w dziale przygotowania form (wykonywanie zadań na podstawie instrukcji; oklejanie kołnierzy taśmą; nakładanie pasty modelującej na ubytki; aplikowanie lakieru bez smug; polerowanie powierzchni; ręczne i maszynowe nanoszenie wosku; usuwanie kurzu z form; przenoszenie produktów za pomocą wózka widłowego/paleciaka/suwnicy).

Pracownik w dziale nakładania żelkotu (wykonywanie zadań na podstawie instrukcji - zachowanie kolejności prac, wybór odpowiedniego wzoru natrysku, zachowanie odpowiedniej grubości nanoszonych warstw i zapobieganie zapowietrzeniu; wybór odpowiedniego składu i koloru żelkotu; przygotowanie, ustawienie, obsługa i czyszczenie maszyn natryskowych; maszynowe i ręczne nanoszenie warstwy żelkotu na formy o powierzchni od 2 do 100m2).

Pracownik w dziale napraw (wykonywanie zadań na podstawie instrukcji; wybór odpowiedniej metody i czasu pracy; szlifowanie, odpylenie i odtłuszczenie naprawianej powierzchni; nakładanie kilku warstw laminatu z wykorzystaniem pędzla, wałka lub pistoletu natryskowego z kubkiem; wybór i aplikacja odpowiedniego żelkotu; używanie wałka odpowietrzającego; ręczne i mechaniczne piaskowanie i szlifowanie elementów; polerowanie mechaniczne na wysoki połysk).

Pracownik w dziale wykończenia (samodzielne cięcie elementów o różnej wielkości; mechaniczne i ręczne piaskowanie, szlifowanie i polerowanie; przygotowanie wgłębień pod montaż części z wykorzystaniem szablonów wiercenia; praca w oparciu o rysunki i instrukcje).

Pracownik w dziale montażu (praca w oparciu o rysunki i instrukcje; instalowanie i podłączanie lamp, maszyn, itp.; wykonywanie na wymiar i montaż rur PVC; przygotowanie gotowego produktu do transportu).

 

 Wymagania:

komunikatywna znajomość jednego z wymienionych języków: angielski, niemiecki, niderlandzki.

min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (atutem będzie doświadczenie w pracy z wykorzystaniem maszyn MVP).

brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania w/w pracy.

dokładność i sumienność.

umiejętność wykonywania pracy samodzielnie, jak i w zespole.

 

 Oferujemy:

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin, płatne 150%).

stawkę: 14,25 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4165 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2255 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187

×