Skocz do zawartości
Belgia.net

Opiekun/ka osób starszych (francuski/niemiecki)

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    PLH24
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 1,400.00 EUR
  • Dodano - 195 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Świadczone usługi są wykonywane na terenie Francji, Niemiec (region: NRW) oraz Belgii (regiony: francuskojęzyczny (Communauté Française) oraz niemieckojęzyczny (Deutschsprachige Gemeinschaft).

Zatrudnimy opiekuna/opiekunkę dla pacjentki z okolic Liege. Pani bez demencji, ma problemy w poruszaniu się, wymaga pomocy we wstawaniu i chodzeniu,  myciu, ubieraniu, zmianie pieluchomajtek i pielęgnacji oraz dotrzymywania towarzystwa, podawania leków. W niektórych czynnościach pomaga pielęgniarka. Zadaniem pracownika będzie też dbanie o porządek w domu, pranie, robienie zakupów i gotowanie. Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz znajomości języka niemieckiego lub francuskiego.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie i składki, zwrot kosztów podróży i pomoc w dotarciu na miejsce pracy, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie koordynatora. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

×