Skocz do zawartości
Belgia.net

PRACA PRZY ZBIORZE POMIDORÓW

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    KbtiPoland
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 9.35 EUR
  • Dodano - 229 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje pracowników do zbiorów pomidorów.

Miejsce pracy: Meer

Opis stanowiska:

- zbieranie i sortowanie pomidorów

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego, niderlandzkiego lub rumuńskiego,

- elastyczność i motywacja do pracy,

- własne zakwaterowanie i transport do pracy,

Oferta:

- wynagrodzenie: 9,35 euro brutto/h,

- praca na pełny etat – 5 dni w tygodniu

- belgijska umowa

Więcej informacji: +48 570 935 868 / +48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected] w temacie wpisując „Zbiór pomidorów Meer”  .

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".