Belgia.net

PRACA DLA DEKARZY

  • Autor:
    Rekrutacjakfe
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 1,600.00 EUR
  • Dodano - 182 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Miejsce pracy: Belgia/Holandia/Luksemburg/Francja

Opis stanowiska:

Krycie dachów głównie skośnych bądź płaskich

Montaż szkieletów, korpusów, kominów, kładzenie dachówki, łupka sztucznego, naturalnego

Naprawa, demontaż starych i uszkodzonych dachów.

Montaż/zgrzewanie/spawanie rynien cynkowych (zinc).

Izolowanie dachów membraną EPDM RESITRIX.

Co oferujemy:

Stawkę: od 1600 euro do 2500 euro

Gwarancję stabilnej pracy.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Znajomości jednego z wymienionych języków: angielski , holenderski bądź francuski

Siły fizycznej, dokładności i szybkości w pracy.

Pracowitości, zaradności oraz umiejętności pracy w grupie.

Dodatkowymi atutami będą:

Prawo jazdy kategorii B

Doświadczenie za granicą

Dodatkowe informacje:

Prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem: 733-583-412 lub drogą email na adres: [email protected]