Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca dla Tynkarzy/Belgia

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Regess2018
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 131 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi Tynkarzami będącymi na własnej działalności, a1.
Posiadamy pracę przy tynkach maszynowych, wewnętrznych - okolice Zonhoven, oraz pracę przy zacieraniu tynków zewnętrznych na elementach prefabrykowanych - okolice Sint-Truiden (praca na hali).
Oczekujemy doświadczenia i samodzielności, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.
Oferujemy: - atrakcyjne stawki godzinowe, - gwarancję godzin, - rozliczenie dwa razy w miesiącu, - długoterminowa współpraca, - zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Tel.: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej Regess
Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Inne ogłoszenia od Regess2018

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika
×