Belgia.net

Praca na kempingu- sprzątanie domków

  • Autor:
    derksen
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 11.30 EUR
  • Dodano - 298 wyświetleń

Dla naszego Klienta- kempingu z Belgii poszukujemy osób do pracy sezonowej:

Praca na kempingu- sprzątanie

Miejsce: Manhay, Belgia

Praca sezonowa: czerwiec-wrzesień: jedna osoba 15.06-31.08 i druga osoba 1.07-30.09

Twoje obowiązki:

-Dbanie o porządek na terenie parku,

-Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym

-Pomoc w kuchni, mycie naczyń

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego mile widziana

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy, elastyczność- praca w różnych godzinach

-Dyspozycyjność do pracy sezonowej czerwiec-sierpień oraz lipiec-wrzesień

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie 11,30€/godz., 40 godz. w tygodniu

- Zatrudnienie na polskiej umowie zlecenie

- Ubezpieczenie grupowe w pełni opłacane przez firmę

- Darmowe zakwaterowanie na terenie kempingu

- Rodzinną atmosferę w miejscu pracy

- Możliwość pracy sezonowej czerwiec-wrzesień

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] lub o kontakt +48517491707