Belgia.net

Praca dla Murarza Belgia A1

  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 21.00 EUR
  • Dodano - 300 wyświetleń

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w Belgii.

 Opis stanowiska:

murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,

murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,

fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

- umiejętność pracy w zespole,

- prowadzenie własnej działalności gospodarczej (A1)

- mile widziane posiadanie prawa jazdy i samochodu

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość zakwaterowania

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Kontakt:

Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Inne ogłoszenia od Mava

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika