Skocz do zawartości
Belgia.net

Brukarz-Stolarz-prace ogrodowe( Belgia)

To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
  • Autor:
    IMPACTPL
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
  • Cena: 15.00 EUR
  • Dodano - 291 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy rodzinnej poszukujemy pracownika doswiadczonego w pracach stolarskich, a takze brukarskich.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

Prace ziemne
Budowanie altan
Stawianie płotów
Budowa tarasów, podjazdów,…
Prace brukarskie z użyciem różnych materiałów: kostka brukowa, kostka brukowa, granity, kamień naturalny itp.

Wymagania:

Kilka lat doświadczenia w pracach brukarskich, budowa tarasów podjazdów
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B konieczne, BE bedzie atutem
Motywacja, dokładność

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Zarobki: 15euro brutto/h
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień\
Zwrot kosztów transportu do belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji Certyfikat KRAZ nr 275