Skocz do zawartości
Belgia.net

Malarz - Praca w Belgii

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    MagdaTWork
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 279 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

OFERUJEMY:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę

- Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę

- Atrakcyjny system wynagrodzeń (Podstawa 480-500 EUR netto za tydzień/40h) + DODATKI)

- Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym

- Możliwość pracy nadgodzin które są dodatkowo płatne, dodatki za pracę w święta lub na nocną zmianę

- Ubezpieczenie opłacane jest przez pracodawcę

OBOWIĄZKI:

- Malowanie prywatnych domów jednorodzinnych

WYMAGANIA:

- 2 letnie doświadczenie w pracy jako malarz

- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- Własny środek transportu będzie atutem (Dodatkowe dopłaty dla pracowników posiadających samochód)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV

E-mail: [email protected]

Magda +48 511 964 923 (kontakt w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku)

Administratorem Danych Osobowych jest T-Work International Sp. z o.o. Ul. Równoległa 2, 02-235, Warszawa, NIP: 8491591232 , REGON: 381234270, KRS: 0000747669. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.