Belgia.net

Praca na prefabrykacji - zbrojarz

  • Autor:
    jnieznanskaaxialus
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 181 wyświetleń

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Poznaniu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Stanowisko: Zbrojarz

Główne zadania:

§  Spawanie półautomatem lub sczepianie cęgami prętów zbrojeniowych,

§  Przygotowanie siatki zbrojeniowej na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

·         Doświadczenie,

·         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

·         Własne auto - mile widziane,

·         Podstawowa znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

Stawka 15,75 euro brutto/h (miesięczne wynagrodzenie: około 2200 – 2500 Euro netto)

Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich

Trzynastą pensję

Bezpłatne zakwaterowanie

Dodatek za dojazdy do pracy na terenie Belgii - kilometrówka

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 785 058 767

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Inne ogłoszenia od jnieznanskaaxialus

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika