Belgia.net

Hydraulik - praca od zaraz!

  • Autor:
    Activia
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 19.00 EUR
  • Dodano - 432 wyświetleń

Activia Sp. z o. o., firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko HYDRAULIKA.

Miejsce pracy: Belgia, Wielsbeke

Opis stanowiska:

- montaż i serwis instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, CO oraz inne ogólne prace hydrauliczne.

Wymagania:

- minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika,

- własna działalność gospodarcza, dokument A1,

- własny samochód,

- motywacja do podjęcia pracy na terenie Belgii,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- ogólna znajomość branży budowlanej.

Oferujemy:

- Dobre warunki pracy,

- Zakwaterowanie (płatność po stronie pracodawcy), 1-2 osobowe pokoje;

- Tygodniowe rozliczenia;

- Umowa podwykonawcza na czas nieokreślony;

- Czas pracy: 8-9 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty.

- 19 €/godzinę

Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Inne ogłoszenia od Activia

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika