Belgia.net

praca dla 2 doświadczonych elektryków

  • Autor:
    EmilM
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 24.00 EUR
  • Dodano - 428 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Opis stanowiska pracy

Montaż instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania:

Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie. Nie szukamy pomocników, tylko doświadczonych elektryków. Wymagana całkowita samodzielność.

Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, z uprawnieniami SEP

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziana znajomość języka obcego

Posiadanie własnych narzędzi do pracy.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się od 13 lat instalacjami sanitarnymi i grzewczymi jako podwykonawca na całym terenie Belgii, a także instalacjami elektrycznymi od 2 lat.

Oferujemy długoterminowe zlecenia. Zapewniamy organizacje pracy przez koordynatora dwujęzycznego na miejscu.

Region pracy: Flandria Zachodnia

Tel: 0475 51 91 02